?

Log in

No account? Create an account
ЖЖ Украина

Самый сок!

всё то интересное в сети, что попало в мои сети


ЖЖ Украина

МОЗок попереджує
promo ibigdan december 3, 2007 00:08
Buy for 1 500 tokens
Если вы хотите сделать хорошую рекламу вашему продукту или услуге - вы зашли по адресу. Блог "Самый сок!" читают во всём мире. Среднее количество просмотров на каждый пост - 50 тысяч, среднее количество просмотров блога в месяц - 4-5 миллионов. Изучить аудиторию блога в разных разрезах можно в…

ЖЖ Украина

І правільна, шта єтіх алігархав прагнали! (c)

Занесло мене через коментарі та ссилки до периферійної групи "Підслуханої Прилуки". Тема - "закриття тютюнової фабрики".
Люди, для яких ця тема має бути не "бла-бла-бла - потриндіти у фейсбук", а болюче-шкурною, бо надходження податків від фабрики = місцевий бюджет.
Так от ці люди не розуміють настільки простих та очевидних речей, що стає страшно. Нема фабрики - нема податків - нема бюджету - нема нічого. Ні ямкового ремонту на дорозі, ні нової каналізаційної кришки навзамін вкраденої, ні ремонтів садків-шкіл-лікарень, ні навіть пиятики та концертів на день міста. Зато "дєті куріть мєньше будут". Угу-угу , як показує досвід, сім'ї, де є курець, будуть менше їсти, гірше вдягатися та менше лікуватися, але курити ця людина не кине.

Купа людей опиняється на вулиці. Реакції від "ані там всє пєнсианєри" до "міня нє касаєтса". І ніякого розуміння того, що тисяча пар вільних робочих рук на ринку праці = велика пропозиція = зменшення середньої заробітної плати по регіону = виїзд людей на заробітки = зменшення надходжень у Пенсійний фонд.

Яка реакція у місцевих мешканців? Та така як уже сказано вище.
- дітки не будуть курити, ура !
- подумаємо про екологію , ура-ура!
- я там не працюю , мене не зачепить!
- прийдуть нові інвестори!
- чому нашу милу мі-мі-мі групу засмічують політикою? Наша група завжди була аполітичною, адміни продалися!!!
- Зеленський робить усе правильно, йому заважають!
- нє вєрю, ви всьо врьоті.

Малочисленних толкових коментаторів тут же задзьобують: "парахаботи, ви врьоті, а вот ваші свінарчукі" і так далі строго по репертуару 1+1 та синочка мами ріми.

Хоч хтось зрозумів, що вибрав (80% голосували за зелю по регіону)? Хер там. Хоч хтось почав розуміти, що голосні обіцянки = намахалово? Нє, чекають покращення.

Так от, вони такі самі смішні в своєму очікуванні вовиних ніштяків, як я до сьогодні в своєму очікуванні їхнього порозумнішання.

Ніхто з нас очікуваного не отримає, ні грошей, ні розумного населення. Зате усі разом отримаємо пиzdець в країні, зневагу у світі і член на роялі замість майбутнього.

Ірина Ніка

Метки:

карт

[reposted post] Пешком через весь Киев

Сегодня у меня познавательно-спортивный день. А именно прогулка "пешком через весь Киев"
20191019_113115
(Софиевская Борщаговка)

Это первый такой заход в Киеве, начал с маршрута Софиевская Борщаговка - Подол.
Вышел в 11-30, пять часов, 21 километр.
В таком формате замечаешь то, что не видно в городской суете и из окна транспорта.
20191019_161351
(Подол)

2 важные вещи:
1. За последние годы сделано и делается сейчас очень много по инфраструктуре. Реконструкция улиц, парков - массово. Так что Кличко не такой плохой мэр, я бы сказал что хороший.

2. Киев очень чистый город. Мы видим много грязи, потому что перемещаемся между транспортно-пересадочными узлами. Вот там вся грязюка и есть. А вне мафовых гадюшников просто ну очень чисто и ухоженно!

Пошли гулять. Расскажу подробнее об увиденном.

Читать дальше...Свернуть )

ЖЖ Украина

На Житомирщині вчителі святкують кінець епохи бідності

Коли Шан.пан.Зе казав про "Чотири тисячі доларів зарплати", він мав на увазі "Чотири місяці без зарплати", просто вчителі погано розчули. Самі винні - треба вуха мити, тоді чутимете краще, і локшина не буде чіплятися.


ЖЖ Украина

Вот что особенно я ценю в России, так это стабильность
Астанавитесь

Всем нескучных выходных

( Вы собираетесь просмотреть страницы, которые могут быть предназначены только для взрослых. )

ЖЖ Украина

Дайте бубочке ещё 100 дней
ЖЖ Украина

Те себя тоже "слугами" называли

Насчет борьбы с незарегистрированными таксистами... а ведь уже такое было в нашей истории. Садились в машину, ловили за "подвоз" на живца, и в городе, и на межгороде.

"15 мая 1986 началась всесоюзная кампания усиления борьбы с нетрудовыми доходами. В частности, в указах этой кампании были такие пункты:

«самовольное использование в корыстных целях транспортных средств, нарушение порядка занятия кустарно-ремесленными промыслами и другой индивидуальной трудовой деятельностью», а также «кормление скота хлебом» влечет за собой наказание от штрафа до пяти лет с конфискацией."

Андрей Шор


ЖЖ Украина

Керуй ДемСокирою NowВДИХНУЛИ.
*слова про те, що всі довго чекали і нарешті дочекались*
ВИДИХНУЛИ.

Нарешті це можна робити офіційно. Ні, ми не про зброю і наркотики. Ми про управління партією. Вам не треба бути олігархом-чортом або кріпким господарником, щоб керувати політичною силою. Передусім потрібно бути хорошою людиною і мати смартфон.

Окей, не будемо довго тягнути. Сьогодні той день, коли ми можемо офіційно презентувати наш партійний додаток. Це така штука у телефоні, через яку кожен прихильник зможе реально впливати на політику партії.

GooglePlay та AppleStore

Додаток партії "Демократична Сокира" це унікальна в світі система партійного голосування у вашому смартфоні. Ви голосуєте тут і зараз і прийняті рішення стають офіційною позицією та реальними планами дій партії. Вам важко повірити? Знайте – нам теж.

Але всі голосування у додатку відбуваються відкрито і прозоро, кожен голос фіксується на блокчейні з відкритим доступом для уникнення фальсифікацій та контролю за результатами підрахунку голосів. Ось вам і е-партія.

Кожен прихильник партії може обирати головні напрямки діяльності партії, затверджувати ініціативи та програм, плани дій та протидій, впливати на склад керівництва «Демократичної Сокири» тощо. Більш докладно правила розписані всередині самого додатку.

читати далі...Свернуть )

ЖЖ Украина

Налог на Беню

Когда однажды в разговоре с британцами я спросил "Есть ли у вас налог на прибыль?" имея в виду свою эстонскую компанию, которая налога на прибыль не платила, а платила налог на выведенный капитал, бриты с некоторым сожалением ответили: "Антон, у нас есть налог на всё".

Государство должно быть сильным. Но для того чтобы быть сильным, государство должно быть богатым. А для того чтобы быть богатым, государство должно собирать налоги и грамотно их администрировать.

И налоги должны платить все. И таксисты, и ФОПы, и олигархи.

Британия сильна как раз потому, что много веков нещадно дрючит собственное население (впрочем, не только собственное и не только население).

Терминалы в такси должны быть. И в этом смысле зелёная плесень даже полезна: она примет ряд крайне непопулярных законов, которые следующая власть должна будет лишь довести до ума.

Но хвалить за это долбоёбов я не стану, ибо тут не желание продвинуть вперёд эту несчастную страну. Тут совсем иное, что кратко можно описать как "забрать всё у всех и раздать Коломойскому".

Ибо если ты возвращаешь Бене пять миллиардов за страдания МАУ, то тебе их сначала надо где-то взять.

Антон Павлюченко

Метки: