Раньше било лучше (c)

Не знаю, як вам, а мені почали регулярно попадатися люди, які вже розчарувались в Зеленському, і пошукавши в пам'яті часи, коли "член стояв і долар був по вісім" починають розказувати, що при Януковичі жилось краще. І проблема тут не тільки в вибірковості пам'яті, а ще й в нерозумінні того, що Зеленський - це такий "Янукович 2.0" з відосиками і "маладимі ліцамі".

Канал "Останній капіталіст" розкриває тему в новому відео:


відео на ютуб