Вірте в ЗСУ
Під кожним постом, де хоч якось обговорюється наша війна, завжди набігає низка посполитих з одним меседжем - "ой лишенько-лихо, у нас президент срака, він нас усіх здасть, нічого не буде, всі втечуть, все закінчено у 2019-му, каюк, домовина, цвинтар, геморой"
Шановні.
Бачить небо, я максимально далекий від будь-яких ілюзій щодо діючого керівництва країни - і бачить воно, я своє ставлення не соромлюсь висловлювати ані словом, ані ділом. Але це не значить, що мене не можна втомити постійним ниттям.
У нас є Збройні Сили. У нас є професіонали у спеціальних службах. У нас є сотні тисяч патріотів.
Наказ боронити країну буде виконаний незалежно від того, чи буде його віддано. Навіть фікус чи дресирований росіянами тюлень на чолі держави не стане тут на заваді. Оперативне керівництво військами здійснює Генеральний штаб. А будь-яка спроба здати країну на дипломатичному рівні в умовах активної фази конфлікту завершиться для будь-кого дуже, дуже прикрим чином.
Припиніть це скиглення. Якщо досі нестерпно болить з 2019-го року, прикладіть подорожник. Можна відразу до рота. Зараз ми маємо те, що маємо, але другої реальності в нас нема - в цих умовах ми все одно мусимо вижити та перемогти. Пісні з зачином "ой" та "ой вей" не допомагають.