Там не исправить ничего (с)

Valentyn Krasnoperov: 50% росіян кажуть, що винні у можливій війні між РФ і Україною - США та НАТО.

16%, що винна Україна.

Лише 4% Росія.

Інші не можуть дати відповідь.

Коли хтось каже про хороших рускіх. Можете слати таку людину. Саме росіяни. Не Путін, не Кремль, не хто там ще. А громадяни РФ.

Вони готові нас вбивати виправдовуючи це всім, тіки не собою.

Виключенням можуть складати одиниці. Та й все. Загалом ж ці люди є ворогами.



Останній Капіталіст: Нам можуть заряджати казочку, що це росіян так інформаційно спаскудили.

Але вибачте. німецька нація десятиліттями каялась за свої злочині при нацизмі, ще й компенсації великі сплачувала.

Ні. Все, що робить нині Росія - відповідальність росіян. І тіки через це усвідомлення і каяття можлива хоч якась розмова про людську подобу громадянина тієї країни. А зараз це - вбивці. Які прикривають свої злочини всім, тіки не собою.