Игорь Бигдан (ibigdan) wrote,
Игорь Бигдан
ibigdan

Медіапіздота теж має права

Один мій приятель з самого початку війни читав Бутусова і "Цензор". Він не з України, але дуже занурений у наші проблеми. І він вважав, що цих двох джерел і ще пари десь таких самих цілком достатньо, щоб розібратися, що тут у нас до чого і хто кому барига і диктатор.

Коли я йому казала: "твої джерела дещо специфічні, спробуй почитати когось ще" - відповідав, що в нього є голова на плечах, він бачить, хто пише правду.

Коли він мені розповідав про зраду, голу-босу армію і таку іншу оффшорно-липецьку фабрику, я ще і ще раз пропонувала поширити коло джерел інформації.

Коли в 2019 році він сказав: "я не знаю, яким президентом буде Зеленський, але за Порошенка точно не можна голосувати" - я тихо зраділа, що в нього нема українського громадянства і він все одно не голосуватиме.

Але тисячи тих, в кого громадянство є, теж читали Бутусова. І в 19-му році думали так само. Результат ми знаємо.
А тепер настав той незручний момент, коли доведеться нам за Бутусова вписуватися. Так, доведеться захищати його, бо це прийшли не за Бутусовим. Це прийшли за демократією. А коли заберуть демократію, то далі зможуть прийти за ким завгодно.

І так, доведеться захищати нам, громадянському суспільству. Від журналістів щось не очікується актів солідарності. То при "диктаторі" Порошенко можна було ятобінедорогенькі флешмоби влаштовувати і за це нікому нічого не було. А тепер і ссикотно, і команду "фас" не дають.

Майя Тульчинская

Tags: Зеленский, Медиапиздота, Политика
Subscribe
promo ibigdan Грудень 3, 2007 00:08
Buy for 1 000 tokens
Хотите 1 миллион просмотров вашей рекламы за неделю? Легко и не дорого. Хотите чтобы о вашем продукте или услуге узнали сотни тысяч уникальных посетителей? Запросто. Адекватные цены и профессиональный подход, базирующийся на 11-летнем опыте. Блог "Самый сок!" читают во всём мире. Среднее…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 67 comments
Previous
← Ctrl ← Alt
Next
Ctrl → Alt →
Previous
← Ctrl ← Alt
Next
Ctrl → Alt →