Игорь Бигдан (ibigdan) wrote,
Игорь Бигдан
ibigdan

Мільярд разів довбойоб

Чи могли ми повірити, коли сміялися з медведчуковського експерта Охріменка, що його тези про те, що Демсокира працює проти Заходу, буде озвучувати сам Зеленський?Ахметову, я думаю, буде приємно знати, що він лох, якого Демсокира розвела на мільйярд доларів.

Мільйярд доларів. Охохо. Я тут вже третій рік 30 тисяч на новий мотоцикл не назбираю, а виявляється, ми всі уже не тільки президенти, а ще й мільйонери.

Також повідомляю, що згідно з офіційною інформацією (заява президента України - це ж достатньо офіційна інформація) у нас є мільйярд доларів. А значить, статки Демсокири тепер стали майже рівними статкам Порошенка.

А тепер серйозно.

Зєля, ти наркоман і довбойоб. Мільйярда доларів в Україні не існує. Його немає у Ахметова, немає у Порошенка, немає у Фірташа і Медведчука. Активи бувають на такі суми. А грошей таких не існує. І рух таких грошей - це як рух тектонічних плит. Його видно з орбіти Плутона, коли він відбувається. Тебе президентом зробити коштувало в двадцять разів менше.

Коли ти кажеш про те, що десь ухнув мільйярд, будь-яка людина, яка тримала в своєму житті в руках більше 10 тисяч доларів може лише присвиснути і сказати "аааа. Ну всьо. Потікла значить кукушка-то у нашого гаранта".

Приємно бачити, яка в тебе паніка, братан. Дуже приємно це бачити.

Але якщо наша Демсокира тебе в таку паніку загнала, як ти на більші загрози реагуєш? На Путіна там, наприклад.

Alex Noinets

Tags: Дебилыблть, Зеленский, Политика, Фейспалм
Subscribe
promo ibigdan december 3, 2007 00:08
Buy for 1 000 tokens
Хотите 1 миллион просмотров вашей рекламы за неделю? Легко и не дорого. Хотите чтобы о вашем продукте или услуге узнали сотни тысяч уникальных посетителей? Запросто. Адекватные цены и профессиональный подход, базирующийся на 11-летнем опыте. Блог "Самый сок!" читают во всём мире. Среднее…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 80 comments
Previous
← Ctrl ← Alt
Next
Ctrl → Alt →
Previous
← Ctrl ← Alt
Next
Ctrl → Alt →