Питання до депутатів про "брудний кеш"

Розслідування "Брудний КЕШ-2" пішло в народ. А ми пішли під Верховну Раду із власними питаннями:

📌 Хто з нардепів нас проігнорував?
📌 Кому було некомфортно від нашої наполегливості?
📌 А хто планував подивитися розслідування Швеця прямо в Раді?
📌 Були й такі, що поообіцяли розглянути цілою фракцією.

Детальніше і більше дивіться у відео.


відео на фб

Підтримати нас можна за цим посиланням.