Питання до депутатів про "брудний кеш"
Розслідування "Брудний КЕШ-2" пішло в народ. А ми пішли під Верховну Раду із власними питаннями:
📌 Хто з нардепів нас проігнорував?
📌 Кому було некомфортно від нашої наполегливості?
📌 А хто планував подивитися розслідування Швеця прямо в Раді?
📌 Були й такі, що поообіцяли розглянути цілою фракцією.
Детальніше і більше дивіться у відео.
відео на фб
Підтримати нас можна за цим посиланням.
📌 Хто з нардепів нас проігнорував?
📌 Кому було некомфортно від нашої наполегливості?
📌 А хто планував подивитися розслідування Швеця прямо в Раді?
📌 Були й такі, що поообіцяли розглянути цілою фракцією.
Детальніше і більше дивіться у відео.
відео на фб
Підтримати нас можна за цим посиланням.