Игорь Бигдан (ibigdan) wrote,
Игорь Бигдан
ibigdan

Не антиваксерами єдиними

«Дитина важить 485 грамів. Поки-що завдяки закону про аборти я мушу лежати. Вони нічого не можуть робити. Чекають доки помре, або щось почне діятись, а якщо ні, то в мене може початись сепсис. Пришвидшити нічого не можуть. Мусять чекати, доки перестане битись серце або щось почне діятись» – це повідомлення, які написала 30-ти річна Ізабелла своїй мамі з лікарні.

Ізабела - пересічна полька, власниця перукарського салону в невеличкому містечку, потрапила в лікарню тому, що на 22 тижні вагітності в неї відійшли води.

Лікарі підтвердили діагностовані раніше вади розвитку плоду та діагностували маловоддя, але аборту пацієнтці не зробили, оскільки боялись що їх дії буде визнано протизаконними. Тому сиділи чекали доки плід помре і вже потім вони почнуть щось робити.

Плід помер. Ізабелла теж.

Залишивши сиротою свою старшу дитину та вдівцем чоловіка.

За те лікарі дотримались закону - не зробили аборту.

Саме це вивело жителів польських міст на вулиці. Учасники акцій по всій країні вийшли, щоб підтримати родину загиблої та висловити свій протест проти закону про аборти, який було прийнято в жовтні 2020 року. Протести відбуваються під гаслом "ani jednej więcej", що дослівно перекладається як "більше жодної".

Польща. 2021 рік.

Написала для вас цей пост просто, щоб нагадати, що "добре там де нас нема".

Natalia Panchenko

Tags: Пиздец, Политика
Subscribe
promo ibigdan december 3, 2007 00:08
Buy for 1 000 tokens
Хотите 1 миллион просмотров вашей рекламы за неделю? Легко и не дорого. Хотите чтобы о вашем продукте или услуге узнали сотни тысяч уникальных посетителей? Запросто. Адекватные цены и профессиональный подход, базирующийся на 11-летнем опыте. Блог "Самый сок!" читают во всём мире. Среднее…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 119 comments