Игорь Бигдан (ibigdan) wrote,
Игорь Бигдан
ibigdan

Про глагол и про тире, и про дождик на дворе (с)...

Навіть якщо уявити, що дійсно були розроблені чіпи, розміром з віруси, чи навіть бактерії, то для зв'язку з ними потрібні передавачі, що працювали б навіть не на рентгенівських, а на гамма-променях. Бо фізику ніхто ще не відміняв.

А єдине джерело сталих гамма-променів на землі - це термоядерний вибух.

А для блютузів, 5Г і інших методів сучасного обміну електро-магнитними сигналами, розміри антен повинні бути не менше 20 мм.

RFID-девайси (розмір як головка сірника), які клеють на одяг в магазинах чи вводять під шкіру тваринам, працюють за іншим принципом і тільки при дуже близькому контакті з передавачем.

Єдина користь в діях і казках антиваксів - це оцінка якості шкільної освіти. Бо якщо людина вчилася в школі хоч би на РЕАЛЬНІ задовільні оцінки, в оцю туфту про чипізацію ніколи не повірила б. Так що всі оці колони антиваксів підтверджують лише одне - школа, як суспільний інститут, не працює від слова ЗОВСІМ. Це місце поборів грошей на штори, ще на якусь туфту, але це точно не місце де дітей хоч чомусь вчать корисному.

Сергей Прач

Tags: Коронавирус, Пиздец
Subscribe
promo ibigdan december 3, 2007 00:08
Buy for 1 000 tokens
Хотите 1 миллион просмотров вашей рекламы за неделю? Легко и не дорого. Хотите чтобы о вашем продукте или услуге узнали сотни тысяч уникальных посетителей? Запросто. Адекватные цены и профессиональный подход, базирующийся на 11-летнем опыте. Блог "Самый сок!" читают во всём мире. Среднее…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 70 comments
Previous
← Ctrl ← Alt
Next
Ctrl → Alt →
Previous
← Ctrl ← Alt
Next
Ctrl → Alt →