Игорь Бигдан (ibigdan) wrote,
Игорь Бигдан
ibigdan

Я захоплююся Володимиром Зеленським та його командою!

(Що, напружилися?)

Дійсно захоплююся. Щиро.

Я був певен, що такі істоти – жадібні, тупі і смішні одночасно – існують тільки у книгах Террі Пратчетта. Але ж ні. Осьо вони, поряд, в урядовому кварталі.

Це я до чого.

Пам‘ятаєте, «Демсокира» та «Рух опору капітуляції» намагалися розгорнути на Майдані банер «Коломойського під санкції», за що на них напали менти, тільки б цей банер ніхто не побачив?

Це було у п‘ятницю.

А тепер я сиджу і аналізую фіналізований медіазвіт.

Отже, прямо тоді, у п‘ятницю, про цю подію написали топові українські ЗМІ з величезними охопленями. І всі вони, звичайно, повідомили, що саме було написано на банері.

Плюс тисячі користувачів зарепостили картинку з зображенням банеру.

Плюс ми зробили і взяли такі банери під державну дачу Зеленського (чого, звісно, не планували спочатку), і ці банери потрапили у камери і сюжети усіх основних телеканалів (окрім 1+1, незрозуміло чому), і про це написали і додали світлини десятки ЗМІ, в тому числі «Цензор», «НВ», «Українська правда», «Ліга», «Бабель», «Букви», «Лівий берег» та інші. Плюс тільки на одному з наших стрімів у фейсбуці більше мільйона переглядів, і на другому пів-мільйона.

Перемогли, звичайно, клятий банер. Ніхто не побачив.

Взагалі.

Тому я і захоплююся командою Зеленського. Таких ідіотів треба ще пошукати. А воювати з ідіотами – це задоволення. Трошки збочене, мабуть, бо інколи навіть чомусь соромно буває, але задоволення.

Картинка не просто так.

Юрій Гудименко

Tags: ДемСокира, Зеленский, Коломойский, Политика
Subscribe

promo ibigdan декабрь 3, 2007 00:08
Buy for 1 000 tokens
Хотите 1 миллион просмотров вашей рекламы за неделю? Легко и не дорого. Хотите чтобы о вашем продукте или услуге узнали сотни тысяч уникальных посетителей? Запросто. Адекватные цены и профессиональный подход, базирующийся на 11-летнем опыте. Блог "Самый сок!" читают во всём мире. Среднее…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 6 comments