Игорь Бигдан (ibigdan) wrote,
Игорь Бигдан
ibigdan

Та невже? Російська вакцина – крадена тоді ще недороблена AstraZeneca

Ніколи такого не було, і от знову:

Російські шпигуни викрали ранню версію вакцини AstraZeneca на стадії розробки, щоб путінський режим використав її для розробки власного "Спутніка", який видали швидше, тому що менше "парилися" перевіркою, ніж це прийнято в цивілізованому світі.

Про це свідчать джерела у британській спецслужбі MI5.Саме у Британії проводилося тестування AstraZeneca (зробленої спільно з Оксфордом). Раніше спецслужба також заявляла, що російські хакери ще у березні 2020 року намагалися зламати сервери Оксфорду.

Джерела у спецслужбах мають свідчення, що Москва мала змогу захопити ранню версію вакцини, однак публічно Home Office не хоче звинувачувати Росію.

Міністр внутрішніх справ Деміен Гайндс заявив, що не може коментувати, однак не заперечив цієї інформації.

MI5 раніше вже заявляли про неодноразові спроби російських хакерів здійснити кібератаки на Оксфордський університет починаючи з березня 2020 року – після того, як британські науковці заявили про початок розробки вакцини.

Джерело

Tags: Днище.рф, Коронавирус, Политика
Subscribe

Recent Posts from This Journal

promo ibigdan декабрь 3, 2007 00:08
Buy for 1 000 tokens
Хотите 1 миллион просмотров вашей рекламы за неделю? Легко и не дорого. Хотите чтобы о вашем продукте или услуге узнали сотни тысяч уникальных посетителей? Запросто. Адекватные цены и профессиональный подход, базирующийся на 11-летнем опыте. Блог "Самый сок!" читают во всём мире. Среднее…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 18 comments

Recent Posts from This Journal