Игорь Бигдан (ibigdan) wrote,
Игорь Бигдан
ibigdan

У Норвегії майже перестали купувати паливні авто

Норвегія вже давно є лідером ринку електромобілів, якщо говорити про процентне співвідношення. Кросовер Tesla Model Y, який нещодавно вийшов на цей ринок, дозволив норвезькому ринку встановити черговий рекорд.

За підсумками вересня частка електромобілів серед усіх нових проданих авто склала 77,5%. З 17 992 проданих в країні за місяць легкових автомобілів 13 941 були електричними. І це на 45,8% більше, ніж роком раніше.

Але ще більше вражає інша частина статистики. Річ у тім, що, якщо брати до уваги тільки про приватних споживачів, то електромобілі вибрали вже 91,3% покупців! Тобто звичайні люди вже практично не купують машини з ДВЗ.

Фактично бензинові та дизельні машини в основному вибирають корпоративні клієнти і ті, хто користується лізингом.

Зокрема, в сегменті лізингових авто частка електромобілів склала лише 51,4%, а в цілому за підсумками року вона очікується на рівні 40,7%.

Що стосується розподілу сил на ринку, лідером залишається Tesla. Найбільш популярним автомобілем виявився як раз новеньй кросовер Model Y – він розійшовся у кількості 3 564 од. За ним слідують Model 3 (2218 шт.) та Skoda Enyaq iV (787 машин).

Джерело


Tags: Интересное
Subscribe

Recent Posts from This Journal

promo ibigdan Грудень 3, 2007 00:08
Buy for 1 000 tokens
Хотите 1 миллион просмотров вашей рекламы за неделю? Легко и не дорого. Хотите чтобы о вашем продукте или услуге узнали сотни тысяч уникальных посетителей? Запросто. Адекватные цены и профессиональный подход, базирующийся на 11-летнем опыте. Блог "Самый сок!" читают во всём мире. Среднее…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 121 comments

Recent Posts from This Journal