Игорь Бигдан (ibigdan) wrote,
Игорь Бигдан
ibigdan

А у нас заборонять говорити про офшори Зеленського?

У Росії вступили в дію поправки до закону про "Міри впливу на людей, які причетні до порушень основоположних свобод людини, прав та свобод громадян РФ".

Згідно з поправками, затвердженими указом ФСБ № 379 від 28-го вересня 2021 року, люди які займатимуться збором інформації про діяльність "Роскосмосу" (там багато пунктів, але ми зупиняємося на космосі) мають самі подати заявку про включення їх до списку "іноземних агентів", якщо вони цього не зроблять на них чекає кримінальна відповідальність.

Заборонений збір інформації про наступні категорій: "інформація про цільові програми "Роскосмосу", інформація про порядок, терміни та об'єми фінансування компанії; інформація про проблеми, в тому числі фінансово-економічні, що сповільнюють розвиток компанії".

Всесвіт

Tags: Днище.рф, Политика
Subscribe

Recent Posts from This Journal

promo ibigdan Грудень 3, 2007 00:08
Buy for 1 000 tokens
Хотите 1 миллион просмотров вашей рекламы за неделю? Легко и не дорого. Хотите чтобы о вашем продукте или услуге узнали сотни тысяч уникальных посетителей? Запросто. Адекватные цены и профессиональный подход, базирующийся на 11-летнем опыте. Блог "Самый сок!" читают во всём мире. Среднее…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 6 comments