Игорь Бигдан (ibigdan) wrote,
Игорь Бигдан
ibigdan

Страшне горе сталося в очільника Нацбанку Кирила Шевченка

Нещодавно Кирило Шевченко за рахунок Нацбанку, а отже наших податків, розмістив у ліфтах будівлі НБУ рекламу свого особистого відеоблогу. Щоб всі ще раз побачили, який він професійний банкір. Наче мільйона замовних статей у ЗМІ було мало.

Але сталася така прикра історія. Невідомі добродії декілька днів тому змінили QR-код на плакаті з Кирилом. Просто заліпили наліпкою з іншим QR-кодом.

І замість неймовірно пізнавального відеоблогу Кирила Євгеновича Шевченка всі, хто сканував цей код у ліфті, уважно дивилися про нього наш фільм-розслідування «Брудний КЕШ» на YouTube.

Там, у цьому фільмі, теж є Кирило Євгенович Шевченко, і його там багато, але трошки не в тому ключі, в якому йому хотілося б. Там про те, як наш сонцесяйний очільник Нацбанку в минулому вивів 40 мільйонів доларів вкладників Терра-Банку.

Невідомі зробили цей мужній вчинок. Зазіхнули на найдорожче, що є в Кирила Євгеновича Шевченка — його пихатість та самолюбство.

Ми також не знаємо, хто це. Але. Якщо зустрінемо цих людей у ліфті, передамо їм ваші подяки.

Ваші подяки кладіть сюди.

Tags: ДемСокира, Кирил-банкир, Ой всё!, Политика
Subscribe

Recent Posts from This Journal

promo ibigdan december 3, 2007 00:08
Buy for 1 000 tokens
Хотите 1 миллион просмотров вашей рекламы за неделю? Легко и не дорого. Хотите чтобы о вашем продукте или услуге узнали сотни тысяч уникальных посетителей? Запросто. Адекватные цены и профессиональный подход, базирующийся на 11-летнем опыте. Блог "Самый сок!" читают во всём мире. Среднее…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 14 comments

Recent Posts from This Journal