Игорь Бигдан (ibigdan) wrote,
Игорь Бигдан
ibigdan

Сокира в горлі Коломойського

Можна вічно дивитись як горить вогонь, як тече вона і як ДемСокира не дає Коломойському грабувати українців.

Сьогодні на кону стояло багато. І це не лише купа грошей (5,5 мільярдів доларів, на хвилиночку), а й судові справи проти Коломойського у США та відносини американців з Україною.

Касаційний господарський суд у складі Верховного Суду буквально кілька годин тому міг видати Коломойському довідку, що він чесний підприємець, який не виводив крадені з Приватбанку грошей. Звісно, ні в кого немає сумнівів, що Коломойський — чорт, рейдер і грабіжник. Але ми маємо справу з українським судом, який може півтора року тримати невинних за ґратами й не помічати корупціонерів та вбивць.

Нинішнє засідання хотіли зробити закритим від преси та громадськості. І клопотала про це сторона Коломойського. Мовляв, сторонні можуть дізнатись про комерційну таємницю Нікопольського заводу феросплавів. На щастя, суд відхилив клопотання. Але вони спробували ще раз — цього разу заговоривши про епідемію коронавірусу. Однак, поки що розгляд справи буде відкритим.

Ми розуміємо, що Коломойському глибоко наплювати на коронавірус чи комерційну таємницю. Він хоче, щоб якнайшвидше і по-тихому видав йому потрібне рішення. Але цього разу в нього не вийшло. Бо під судом були ми та Рух опору капітуляції. Це вже можна вважати народною прикметою: бачиш прапори ДемСокири під судом — готуйся до проблем.

У результаті, розгляд справи перенесли на 19 жовтня. Це не перемога, це «боротьба триває». І чим довше триватиме боротьба, тим менше шансів у Коломойського виграти в цьому суді.

Щоб боротьба продовжувалась, нам потрібні ресурси. У наших ворогів більше грошей. Це факт, від якого не сховаєшся. Але наші вороги не мають принципів, не готові битись за країну та не мають такої армії прихильників як у нас. І це також факт, який не проігноруєш.

Посилання для донатів — ваші 200, 500 чи 1 000 гривень це інвестиція в подальшу боротьбу по цій справі. Для Коломойського це мізер, смішні гроші. Але чомусь олігарх зараз в паніці бігає по судах, а ми доганяємо його й не даємо отримати своє.

Дякуємо за те, що вийшли сьогодні. Ви найкращі люди країни. Любимо вас!Tags: ДемСокира, Коломойский, Политика
Subscribe

promo ibigdan december 3, 2007 00:08
Buy for 1 000 tokens
Хотите 1 миллион просмотров вашей рекламы за неделю? Легко и не дорого. Хотите чтобы о вашем продукте или услуге узнали сотни тысяч уникальных посетителей? Запросто. Адекватные цены и профессиональный подход, базирующийся на 11-летнем опыте. Блог "Самый сок!" читают во всём мире. Среднее…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 3 comments