Игорь Бигдан (ibigdan) wrote,
Игорь Бигдан
ibigdan

Клоуны и пи%арасы

У 2014-му я вважав, що то все Янукович та його македонська команда, що це вони, а до них Кучма, винні в усьому треші, що коївся.

Що це вони примусили журналістів відпрацьовувати бл*дську повістку, що це вони натаскали мусорів на жорстокість, що це їхні кадри по всіх рівнях системи ведуть себе, як озвірілі чорти.

І це було гарне пояснення.

Потім ми зібралися і найвищих з тих чортів знесли. І деякий час було… ну, не те щоб добре, але не так погано.

Тепер дивимося.

Скандал з Пандора Пейперс. Так, я не вважаю, що офшори самі по собі щось страшне (інша справа - якщо виявиться, що на них виводився приватівський рефінанс). Мені було цікаво, як на це відреагує медійка.

Медійка відреагувала в кращих традиціях 2003 року. “Якби в Наполеона була така преса, Франція б не дізналася про Ватерлоо”.

І я впевнений - Пінчук та Ахметов не телефонували редакторам каналів чи просто журналістам із криками “не смійте це висвітлювати, бо ж мене в списку олігархів згноять!”. Я трішки знаю кухню. Я впевнений, що це рішення вони прийняли самі, у межах обережної самоцензури классу “ну ви ж розумієте”. Це вже комсомольська чуйка працює.

Далі. Тупа тварина Мецгер дає своїм утиркам команду відібрати у журналістів камеру. Це абсолютно очевидний злочин.

Мецгер - не генерал, не пафосний міністр, не олігарх, він не на тій позиції, де інколи люди втрачають береги. Він вош на оксамиті, голова держбанку, звичайний службовець. Але він якась сьома вода на киселі Зеленському, пару разів його за різні частини тіла перед камерами тримав. Він вважає, що йому можна. Бо прикриють. Охорона радо виконує наказ. Бо прикриють. Головний інформаційник банку присутній та розповідає, що так і треба. Бо прикриють. І бо керівництва він боїться більше за Кримінальний кодекс. А потім виходить Вікторія Страхова і розповідає на голубом глазу, що так і треба. Бо ну а що ти їй зробиш, чи вперше дурою здаватися?

Так от.

Команда Зеленського - не команда Януковича. Це не ті люди, що можуть когось змусити та залякати. Це не досвічені кримінальники, це кловани і недоумки, що в приватних розмовах складносурядними реченнями не володіють. Вони не змушують голів державних банків вдавати донів корлеонів, а журналістів брати за щоку, посміхаючись іншим куточком рота. Вони лишень толерують таку їхню поведінку, лише прикривають - і цього виявляється достатньо. Так само, як і з бухими депутатами.

Достатньо лише цього, щоб з людей злетів будь-який наліт цивілізованності. Достатньо лише цього, щоб дрібні клерки відчули себе гангстерами, а їхні соски - світськими левицями. Не треба змушувати - достатньо просто дозволити.

Отже, треба не дозволяти.

Пропоную поступово ставати трішки менш ввічливими і трішки менш толерантними.

Victor Tregubov

Tags: Зеленский, Политика
Subscribe

 • До молдовського питання

  Все, що ми бачимо за останні роки – як і більшість років до того – це хаотичні, незрозумілі, поодинокі дії України у бік Молдови і навпаки. З одного…

 • Лайфкак

  Френды спрашивают, где взять костюм антивакцинатора на Хэллоуин. Да зачем костюм, достаточно вот такой наклейки на машину или нашивки на костюм.…

 • Це просто свято якесь

  Дякуємо Зеленському: скоро лише за доставку газу олігархи Коломойський і Фірташ заставлять українців платити більше, ніж за Порошенка коштував сам…

promo ibigdan декабрь 3, 2007 00:08
Buy for 1 000 tokens
Хотите 1 миллион просмотров вашей рекламы за неделю? Легко и не дорого. Хотите чтобы о вашем продукте или услуге узнали сотни тысяч уникальных посетителей? Запросто. Адекватные цены и профессиональный подход, базирующийся на 11-летнем опыте. Блог "Самый сок!" читают во всём мире. Среднее…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 6 comments