Игорь Бигдан (ibigdan) wrote,
Игорь Бигдан
ibigdan

Клоун зі скриньки Пандори

Консорціум журналістів-розслідувачів ICIJ опублікував Pandora Papers про мережу офшорних компаній, якими користуються відомі політики та багатії.

Журналісти Organized Crime and Corruption Reporting Project та International Consortium of Investigative Journalists провели масштабне розслідування, яке викриває шляхи ухиляння від податків, відмивання грошей та корупції десятків світових політиків за допомогою офшорних компаній. Серед фігурантів досьє: прем’єр-міністр Чехії, екс-прем’єр-міністр Великої Британії, король Йорданії, президент Росії. І Зеленський.

Мрія Зеленського здійснилася, він нарешті у списку світових лідерів! Щоправда, це список осіб, яких підозрюють у відмиванні коштів та корупції.Зокрема, Зеленського підозрюють у причетності до транзиту $40 млн від структур, пов’язаних з Коломойським. Нагадаю, що цей епізод фігурує також у справах НАБУ та ФБР.

Щодо самого Коломойського, то, за даними ICIJ, відома світова компанія допомагала йому відмивати мільярди доларів через підставні компанії.

Цьому розслідуванню також присвячена головна шпальта Washington Post та the Guardian, де зазначено, що Зеленський і Шефір відмовилися коментувати ці звинувачення.

До речі, фільм «Офшор 95» Слідство.Інфо теж про це.

А Володимир Ар'єв публічно доводив ще в 2019, що Зеленський - дрібна шістка Коломойського і відмивав його гроші.

Правда завжди вилізе. Як вилізе і правда про грабунок України у 2019-21 рр…

Volodymyr Omelyan

Tags: А я предупреждал, Зеленский, Политика
Subscribe
promo ibigdan Грудень 3, 2007 00:08
Buy for 1 000 tokens
Хотите 1 миллион просмотров вашей рекламы за неделю? Легко и не дорого. Хотите чтобы о вашем продукте или услуге узнали сотни тысяч уникальных посетителей? Запросто. Адекватные цены и профессиональный подход, базирующийся на 11-летнем опыте. Блог "Самый сок!" читают во всём мире. Среднее…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 14 comments