Игорь Бигдан (ibigdan) wrote,
Игорь Бигдан
ibigdan

Виходимо на черговий бій

Судова система США сувора і безпощадна до злодіїв. Ігор Коломойський це чудово розуміє. Саме тому він збирається використати український суд, щоб відбілити свою репутацію та уникнути криміналу. І саме тому ми знову станемо йому на заваді.

Пригорозити судді штату Делавер чи подарувати йому яхту в Коломойського не вийде. Зате ці методи чудово працюють в Україні. Зараз за потрібне рішення олігарх готовий віддати все — на кону 5,5 мільярдів баксів та його свобода.

Усе це значить, що нас із вами чекає черговий виклик — зробити так, аби українські судді не «відмили» олігарха. Багато разів нам це вдавалось, але цього разу на ставки дуже високі.

У чому справа?

5 жовтня Касаційний господарський суд буде розглядати справу, від якої прямо залежать слухання по Коломойському в штаті Делавер. Коломойський хоче постати перед американцями чесним бізнесменом, і для цього потрібне рішення українського суду.

Воно має підтвердити, що олігарх — ніякий не олігарх, не рейдер, і не корупціонер, а чесний підприємець. А його феросплавні заводи — не менш чесні позичальники і зовсім не причетні до виведення 5,5 мільярдів доларів із Приватбанку. Звісно, це абсурд. Але фінансово простимульовані українські судді готові навіть порушити закони природи. Відмити репутацію Коломойського для них — взагалі не питання. Це в порядку речей.

Але ми впевнені, що у нас вдасться цього не допустити. Хоч знаємо, що одним із суддів, які розглядатимуть справу, буде Богдан Львов — давній друг Ігоря Коломойського. Хоч знаємо, що на боці олігарха Офіс президента. Ціна позитивного рішення для Коломойського надто висока. Це стане уроком нам на десятиліття. Про 5,5 мільярдів доларів, які олігарх вивів із Привату, можна буде забути. Як і про хороші стосунки зі США. У них він підсанкційний рейдер, а у нас суд його відбілює і заявляє про його чесність. Після такого американці плюнуть і більше не будуть переслідувати тих, проти кого українська правоохоронна система нічого не робить.

5 жовтня ми виходимо на черговий бій. Немає компромісного варіанту. Або ми Коломойського. Або він нас. Або він залишається рейдером та бандитом. Або він стає чесним бізнесменом, на якого незрозуміло чому відкривають справи в США. Третього не дано.

5 жовтня, 11:30

Касаційний господарський суд України
Олександра Копиленка, 6


Tags: ДемСокира, Коломойский, Политика
Subscribe

promo ibigdan december 3, 2007 00:08
Buy for 1 000 tokens
Хотите 1 миллион просмотров вашей рекламы за неделю? Легко и не дорого. Хотите чтобы о вашем продукте или услуге узнали сотни тысяч уникальных посетителей? Запросто. Адекватные цены и профессиональный подход, базирующийся на 11-летнем опыте. Блог "Самый сок!" читают во всём мире. Среднее…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 1 comment