Игорь Бигдан (ibigdan) wrote,
Игорь Бигдан
ibigdan

Такого посту ви не побачите у «Слуги народу»!

Та і не тільки в них, насправді. Бо те, про що піде мова — найбільша таємниця кожного стандартного українського політичного проєкту. Цю таємницю знає вся країна, але вони продовжують її охороняти. Як триголовий пес охороняв філософський камінь у «Гаррі Поттері», як дракон у «Хоббіті» охороняв своє золото, як київське «Динамо» оберігає ворота суперника від забитих голів (вибачте, ми не втримались).

Ця таємниця – хто з донорів скільки дає грошей.

У «Слуг народу» ця статистика виглядала б так: «чоловік, вік 50+, мільярдер, у 90-ті був бандитом, ім‘я – або Ігор, або Рінат, залежно від місяця». Але у нас все трохи складніше, бо у нас не один донор, і не два, а три. ТРИ ТИСЯЧІ. І кожного разу, коли хтось у фейсбуці запитує: «Який олігарх вас фінансує?», завжди з'являються сотні коментів від різних людей лише з одною літерою: «Я».

Отже, АНАЛІТИКА! Мільйон. Ми перетнули позначку в мільйон гривень на місяць і стабільно тримаємо її. Із чого він складається (аналізували 1 344 343 гривень за серпень)?

Ну, по-перше, із регулярних і разових донатів. На регулярні, як правило, підписуються ті, хто пильно слідкує, розуміє масштаби процесів і турбується про те, щоб ми стабільно росли. Разові донати часто надходять після результативних дій і палаючих сідниць поганих людей. І чомусь доволі часто опис цих палаючих знизу людей збігається з описом донорів партії «Слуга народу» — «Олігарх, кличуть Ігорем, особливі прикмети – палає нижче пояса…».

Пробачте, відволіклися. Отже. Сума регулярного донату минулого місяця — 700 000 гривень. Решта — разові.

Із яких сум складається наш мільйон з хвостом?

Для легкості сприйняття поділили суми на сектори:

37% (498 310 грн) — донати до 500 гривень
21% (277 950 грн) — донати від 500 до 1000 гривень
12% (159 867 грн) — донати від 1000 до 5000 гривень
30% (408 216 грн) — донати від 5000 гривень
Після секторів з грошима сподіваємось, що у наших донорів більше ніколи не повернеться язик сором'язливо казати: «Ой, що там ті мої 200 гривень на місяць». 37% суми! А для бізнесу, який довго придивлявся, але не донатив, адже «що там мої 2000 гривень» ми хотіли б ще раз нагадати — надважливі! Немає в нашому житті дядька з чемоданом.

Йдемо далі. Жінки чи чоловіки? Будете приємно здивовані!

43% платежів — жінки
57% платежів — чоловіки

Android чи iOS?

59% платежів — Android
41% платежів — iOS

Чим нам допомогти?

︎✔️ Жодної хвилини вашого життя не думати, що ваші гроші нічого не вирішують

︎✔️ Підписатись на регулярний платіж на комфортну суму (Це допомагає нам не пітніти лише над тактикою, а спокійно будувати стратегію).

✔️ Зробити разовий донат. Завтра ж буде витрачено і прозвітовано!

✔️ Громадянам України з-за кордону — підписатись на Патреон Татусі Бо — https://www.patreon.com/tatusyabo. Ваші подяки буде передано руху!

✔️ Якщо перед тим як задонатити, у вас є бажання зустрітися і з’ясувати для себе деякі питання — надішліть пароль РИБА-МЕЧ в Телеграм підтримки донорів @sokyradonate.

Летимо далі! Все лише починається

Tags: ДемСокира, Политика
Subscribe

Recent Posts from This Journal

promo ibigdan december 3, 2007 00:08
Buy for 1 000 tokens
Хотите 1 миллион просмотров вашей рекламы за неделю? Легко и не дорого. Хотите чтобы о вашем продукте или услуге узнали сотни тысяч уникальных посетителей? Запросто. Адекватные цены и профессиональный подход, базирующийся на 11-летнем опыте. Блог "Самый сок!" читают во всём мире. Среднее…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 1 comment