Игорь Бигдан (ibigdan) wrote,
Игорь Бигдан
ibigdan

Зєлю на нари!

Зізнатись у державній зраді. Зробити вигляд, що нічого не відбулось. Спробувати зам’яти справу. Що ж. Пан президент дуже глибоко помиляється.

Вчора за нашою завою офіс Генпрокурора таки відкрив справу на Державне Бюро Розслідувань у справі вагнерівців.
Демсокира, вона ж не про побалакати. Ми вперті, дуже вперті:

✔️ Як ви пам'ятаєте — Державне Бюро Розслідувань проігнорувало заяву від Юрія Гудименка, Ігоря Лапіна та Андрія Тетерука щодо відкриття справи проти Зеленського за злив операції по вагнерівцям.

✔️ Тоді ми пішли до Шевченківського районного суду, щоб зобов'язати ДБР відкрити провадження на Зеленського.

✔️ Рішення ми отримали, але Бюро вдало, ніби його не існує в природі.

✔️ Ми публічно пообіцяли, що покараємо тих працівників ДБР, хто порушив закон, та дійшли до Офісу Генпрокурора, який відмовився відкривати справу проти «колег» з ДБР.

✔️ Тоді ми подали позов у Печерський райсуд і… перемогли! Суд зобов'язав Офіс Генпрокурора відкрити справу на співробітника ДБР, який виконав злочинний наказ Офісу Президента — «ігнорувати справу вагнерівців і не рухатися». Ми пообіцяли — ми зробили.

Наразі провадження проти ДБР уже внесено до Єдиного реєстру досудових розслідувань. Тій людині з ДБР, яка чемно виконала наказ Єрмака, загрожує 2 частина статті 382 Кримінального Кодексу «Невиконання судового рішення», тобто позбавлення волі терміном до 5 років. Ложка дьогтю у цій справі те, що Офіс Генпрокурора не вказав особу, яка відповідальна за ведення слідства щодо злочинної бездіяльності ДБР. Але це ми теж виправимо;)

Чи означає це, що перемога близько і завтра Зеленський буде на лаві підсудних? Ні. Це означає, що підконтрольні ОП державні органи будуть захищати Зеленського як можуть. А також це означає те, що наша боротьба буде довгою та запеклою.

Поки що — стримано радіємо невеликій перемозі. Якби ми та наші друзі з Руху опору капітуляції сиділи вдома — не було б ні судових рішень, ні заяв до ДБР, ні відкритих справ на працівників ДБР. Саме ваша активна участь в акціях, розголос в соцмережах та ЗМІ зробили все це можливим.

Ми хочемо, щоб Зеленський просто відповідав за свої слова. А наговорив він вже років на десять не у президентському кріслі.

Посадити самого президента справа не з простих. Як мінімум, у нього більше грошей. Як максимум, у нього адмінресурс, повнота влади, відморожені силовики та зрадник-Єрмак, який готовий на все. Але у нього немає того, що є у нас. Донори, які підтримують нашу роботу.

Вдячні вам.

Ваша Партія

Tags: ДемСокира, Зеленский, Политика
Subscribe

 • Коротко

  Мне кажется единственная причина почему людям не нравится, что дети орут в общественных местах, это то что эти же люди сами хотели бы орать в…

 • Народное творчество

  Подборка прикольных и/или безумных скриншотов из соцсетей.

 • Доброе утро

  видео на фейсбук

promo ibigdan Грудень 3, 2007 00:08
Buy for 1 000 tokens
Хотите 1 миллион просмотров вашей рекламы за неделю? Легко и не дорого. Хотите чтобы о вашем продукте или услуге узнали сотни тысяч уникальных посетителей? Запросто. Адекватные цены и профессиональный подход, базирующийся на 11-летнем опыте. Блог "Самый сок!" читают во всём мире. Среднее…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 1 comment