Игорь Бигдан (ibigdan) wrote,
Игорь Бигдан
ibigdan

Дивіться яка справа

В нашій країні кожен громадянин, що досяг 25-річного віку та не має медичних чи правових протипоказань, має право придбати нарізну зброю.

До неї у том числі відноситься і зброя, перероблена з військових зразків та сертифікована до цивільного обігу.
Володіння такою зброєю накладає на громадянина обов'язки, серед яких у тому числі є така штука:

раз на три роки власник нарізної зброї повинен відвідувати спеціальну установу МВС, де за певну суму грошей з його, громадянина, зброї спеціально навчений співробітник МВС зробить три постріли. Гільзи та кулі запечатуються у конверт та зберігаються у великій шафі, притрушеній пилюкою.

Зветься це діло кулегільзотекою, і такі установи є практично у кожному обласному центрі і не тільки.

Навіщо все це робиться? Навіщо громадяни кожні три роки витрачають свій час та гроші (набої теж з вашої кишені, ага) на цю процедуру?

МВС, теоретично, у випадку скоєння злочинів, пов'язанних з використанням нарізної зброї, має швиденько (у голові з'являється образ багаторукого інопланетянина з Людей у чорному-2, який сортував листи на пошті) перебрати усі конверти з Кулегільзотеки та знайти негідника.

Перебрати і знайти. Теоретично.

Практично ж ми маємо наступне:

Після страшенного зухвалого замаху на водійське крісло автомобіля Шефіра шафа з конвертами припадає пилом та розводить тарганів, а дільничі інспектори тупо обдзвонюють усіх власників зброї, причому не тільки того калібру, але й інших, схожих (схожа свиня на коня, тільки шерсть не така).Висновки про доцільність раз три роки віддавати свій час та гроші МВС робіть самі.

Якщо вибрати клоунів, то життя перетвориться на цирк, тільки от клоун буде не Асісяй, а Пеннівайз.

Єлісей Ходоловський

Tags: Идиотизм, Политика, Фейспалм
Subscribe

promo ibigdan december 3, 2007 00:08
Buy for 1 000 tokens
Хотите 1 миллион просмотров вашей рекламы за неделю? Легко и не дорого. Хотите чтобы о вашем продукте или услуге узнали сотни тысяч уникальных посетителей? Запросто. Адекватные цены и профессиональный подход, базирующийся на 11-летнем опыте. Блог "Самый сок!" читают во всём мире. Среднее…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 31 comments