Игорь Бигдан (ibigdan) wrote,
Игорь Бигдан
ibigdan

Президент-сонце!

У зв'язку з тим, що Олександр Усик представляє на міжнародній арені всю Україну, і робить багато для її іміджу, тому ми повинні його поважати, цінувати і любити.

Зроблю що можу. Прислухаюся до ваших аргументів.

Не про Усика, звичайно, на Усика мені глибоко начхати, мені достатньо того, що в споживчому сегменті Україну на світовому рівні багато десятиліть з честю представляє борщ, і не підводить.

А про Зеленського. Він же ж тоже на міжнародному рівні представляє Україну, і не як Усик, в споживчому сегменті, а в політичному і дипломатичному секторі. І все що він робить - це для її іміджу, тому ми повинні його поважати, навіть не як людину, а як символ України.

Тому давайте так. Я його клоуном більше не називатиму. Називатиму з повагою до того, як він несе свою міжнародну місію. Як Людовіка Чотирнадцятого, Короля-сонце називатиму.

President du Soleil. Це ж не клоун. Це поважно.

Alex Noinets

Tags: Ой всё!, Политика, Стёб
Subscribe

promo ibigdan декабрь 3, 2007 00:08
Buy for 1 000 tokens
Хотите 1 миллион просмотров вашей рекламы за неделю? Легко и не дорого. Хотите чтобы о вашем продукте или услуге узнали сотни тысяч уникальных посетителей? Запросто. Адекватные цены и профессиональный подход, базирующийся на 11-летнем опыте. Блог "Самый сок!" читают во всём мире. Среднее…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 25 comments