Игорь Бигдан (ibigdan) wrote,
Игорь Бигдан
ibigdan

Українська філія "Єдиної Росії"

Для росіян партія «Единая Россия» — партія шахраїв та злодіїв.

Але не для українців. Для нас ця партія — ворог. Злочинне угрупування, за наказом якого російські війська вторглися до нашої країни і винні у вбивстві понад 13 тисяч українців.

Нещодавно ця банда знов захопила владу в Росії. Але це було очікувано. Бо саме вони контролювали процес підрахунків.

В іншій ситуації це не було б нашою, українською проблемою. Але, на жаль, Росія, з ініціативи очільників саме цієї партії, продовжує окуповувати українську територію і вбивати наших громадян. Більше того — вибори проходять, в тому числі, на УКРАЇНСЬКИХ територіях.

Днями українська партія «Опозиційна платформа — За життя» вирішила, що найкраща частина їхнього російського керівництва задовго залишалася нецілованою. І викотила на своєму сайті верноподданическое (українською не перекладається) привітання із такою феєричною «ПАБЄДАЙ».

Що це означає?

Що партія «Опозиційна платформа — За життя» підтримала агресорів, вбивць і терористів. Це означає, що вона визнала вибори держави-окупанта на окупованій українській території.

Ми ніколи не мали особливих сумнівів щодо того, що за політичною позицією ОПЗЖ — колаборанти, а за суто людськими якостями — колонія прямоходячої плісняви. Але викликає сум та бентегу той факт, що вони вже не особливо намагаються це приховувати. Явно вважають, що їм за це нічого не буде.

Це вони дарма.

Але дуже сумно, що влада дозволила такій думці зародитися в їхніх головах.

Зараз ми вимагаємо відповідної та відповідальної реакції від держорганів.

Ми подали звернення до Мін’юсту, аби він звернувся до суду з адміністративним позовом про заборону політичної партії «Опозиційна платформа – За життя!».

Мін'юст може подати таке звернення, якщо діяльність партії суперечить Конституції та законам України. А вона суперечить, бо, фактично, цим вчинком керівництво ОПЗЖ діяло в інтересах держави-агресора. ОПЗЖ вітає партію, члени фракції якої у Раді Федерації, надали свою згоду на використання Збройних сил Російської Федерації в Україні в 2014 році.

Дії ОПЗЖ по суті, є посяганням на територіальну цілісність України. Оскільки РФ:

— окупувала частину території України,
— здійснює збройну агресію на Сході, що триває з 20 лютого 2014 року.
— провела вибори на території Криму, який є тимчасово окупованою територією України

Проти ОПЗЖ, Медведчука та його каналів ми воюємо давно. Юрій Гудименко навіть був затриманий під час одного з мітингів під Нацрадою з питань телебачення і радіомовлення.

Ми постійно сиплемо сіль на хвіст ОПЗЖ у тих регіонах, де вони відчувають себе сильними. До прикладу, згадайте нашу акцію в Маріуполі проти ОПЗЖ і Шарія у цьому році. Такі акції відбуваються майже щомісяця.

Разом з InformNapalm ми довели, що депутат ОПЗЖ Тарас Козак фігурував в ФСБшній операції «плівки Деркача».
Те, що ОПЗЖ — це філіал «Единой России», доводить не лише їхня проросійська риторика, а й пряма співпраця. І за це вони мають нести відповідальність.

Не хочете бачити ОПЗЖ так само, як і ми?

Тут ви можете допомогти нам робити їхнє життя неприємним та сумним.

Tags: ДемСокира, Медведчук, Политика
Subscribe

Recent Posts from This Journal

promo ibigdan december 3, 2007 00:08
Buy for 1 000 tokens
Хотите 1 миллион просмотров вашей рекламы за неделю? Легко и не дорого. Хотите чтобы о вашем продукте или услуге узнали сотни тысяч уникальных посетителей? Запросто. Адекватные цены и профессиональный подход, базирующийся на 11-летнем опыте. Блог "Самый сок!" читают во всём мире. Среднее…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 31 comments

Recent Posts from This Journal