Игорь Бигдан (ibigdan) wrote,
Игорь Бигдан
ibigdan

Географічна конспірологія

У 2017 році на Reddit був створений тред, в якому 17-річна шведка Шеллі Флорида висунула цікаву теорію, згідно із якою... Австралії не існує.

За її теорією значна частина переселенців що нібито колонізували цей материк, були насправді засудженими до страти злочинцями, і насправді британці просто скидали їх за борт зі своїх кораблів. Цілий континент був придуманий англійськими можновладцями з однією метою - приховати одне з "найбільших масових вбивств в історії".

Всі австралійці, з якими ви могли контактувати насправді є акторами чи згенерованими комп'ютером персонажами. А якщо ви спробуєте полетіти в Австралію, вас насправді доставлять в Південну Америку.

Теорія Шеллі Флориди набрала більше 50 тисяч коментарів, 21 тисяча осіб поділилася нею, і багато хто навіть засумнівалися в існуванні континенту.

Звісна річ, пізніше Флорида зізналася, що просто тролить всіх, однак налякало її те, що така маса людей дуже легко може повірити у відверту дурницю. Це означає що в майбутньому подібної маячні буде вистачати, і завжди будуть ті, хто віритиме в її правдивість.

Kostyantyn Khimichenko

Tags: Ой всё!
Subscribe

promo ibigdan december 3, 2007 00:08
Buy for 1 000 tokens
Хотите 1 миллион просмотров вашей рекламы за неделю? Легко и не дорого. Хотите чтобы о вашем продукте или услуге узнали сотни тысяч уникальных посетителей? Запросто. Адекватные цены и профессиональный подход, базирующийся на 11-летнем опыте. Блог "Самый сок!" читают во всём мире. Среднее…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 39 comments
Previous
← Ctrl ← Alt
Next
Ctrl → Alt →
Previous
← Ctrl ← Alt
Next
Ctrl → Alt →