Игорь Бигдан (ibigdan) wrote,
Игорь Бигдан
ibigdan

Якщо ви не агітуєте бабусь на лавці - їх агітує хтось інший

Ми стаємо вільними. Проєвропейськими. Екологічними. Толерантними. Добрішими. Ми відкриті до змін, вмотивовані жити краще, подорожувати і відкривати світ.

Згадайте, яким все було 10 років тому. А тепер погляньте: під'їзди стають чистішими, власники собак прибирають за своїми улюбленцями, автомобілісти вже не викидають (насправді, не всі) недопалки з авто та не паркуються у зелених зонах. Погляньте на сучасних дітей. Ми дуже змінилися.

Ми домоглися безвізу, ми виступаємо за вільний ринок землі і податок на виведений капітал. Ми вимагаємо легалізації медканабісу. З нами відбуваються докорінні ціннісні зміни. Ми точно не такі, якими були ще 10 років тому.

Але.

Серед нас є люди, які не завжди мають можливість пірнути в діджитал і розібратись з чого складається тариф на газ  — це наші з вами батьки, бабусі, старенькі сусіди по під'їзду. Не всі вони можуть розібратись з мобільними і «всякими там тернетами», можливо у них узагалі не виникає такої внутрішньої потреби — у них просто інший спосіб мислення.

Але вони голосують, вони впливають на наше майбутнє.. Поки наші рідні чекають на зниження тарифів і сварять порнхаб — при владі будуть популісти.

І поки депутати носять торби з гречкою і розповідають про пенсії, ми робимо так, щоб ваша бабуся, побачивши потенційну «прастітутку» не зітхала над тим «як не встидно», а вимагала оподаткувати цю особу, аби було з чого отримувати вищу пенсію. Правда ж, це буде круто?Сьогодні виходить сьомий наклад просвітницької газети «Правдоруб». 100 тисяч екземплярів, які прочитають майже ПІВ МІЛЬЙОНА ЛЮДЕЙ. По всій Україні. У містах та селах. Це не агітаційна газета. Вона розповідає, чому тарифи не можуть бути низькими. Що не можна лупцювати дітей. Що життя бізнесу треба спрощувати, адже пенсії платять з податкового бюджету.

Робота над текстами, друк, верстка і розповсюдження газети оплачується вами — трьома з половиною тисячами людей. Ваші 100, 200, 500 гривень на місяць — дарують можливість людям старшого покоління стати ближчими до своїх дітей.

А поки свіжий номер летить Україною, ви можете допомогти нам з випуском наступного номеру.

Підтримайте нашу роботу.
Станьте співвласником газети.
Профінансуйте боротьбу за ваших дідусів та бабусь

Дякуємо за вашу підтримку.

Ваша ДемСокира.

Tags: ДемСокира, Политика
Subscribe

Recent Posts from This Journal

promo ibigdan Грудень 3, 2007 00:08
Buy for 1 000 tokens
Хотите 1 миллион просмотров вашей рекламы за неделю? Легко и не дорого. Хотите чтобы о вашем продукте или услуге узнали сотни тысяч уникальных посетителей? Запросто. Адекватные цены и профессиональный подход, базирующийся на 11-летнем опыте. Блог "Самый сок!" читают во всём мире. Среднее…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 3 comments