Игорь Бигдан (ibigdan) wrote,
Игорь Бигдан
ibigdan

Там хтось казав, що в Україні класний сервіс

Ну так, подекуди класний.

Dmytro Kaliszewski: Авіакомпанія SkyUp виконує свої рейси в рандомний час і навіть рандомними перевізниками (туди ми вилетіли на годину пізніше молдавським бортом, назад - на 4 години пізніше, але власним). У підсумку, ми опинилися в Києві не опівночі, як планували, а близько четвертої ранку.

Проте рідна батьківщина раптово навалилася на нас усім своїм спектром проявів, змусивши забути про безсонну ніч і пережиті емоції.

Отже, перше, що бачимо на українській землі - це прикордонника, який вимагає показати йому сертифікат вакцинації. В опівнічній метушні його залишили у валізі, яку здали в багаж. Добре, покажіть його в Дії...

...А ви пробували згенерувати ковід-сертифікат в Дії? От мене цікавить: на хіба для того, щоб згенерувати сертифікат, потрібно для початку згенерувати цифровий підпис, що начисто вибиває роботу програми? При тому, що цей сертифікат прив'язується до аккаунту, де вже згенеровано внутрішній і закордонний паспорти, водійські права, довідка про податковий код? І для їх генерації цифровий підпис не потрібен?

Але є сектор "альтернатива" - завантажити додаток "Вдома" і таким чином наразитися на самоізоляцію. Встановлюю. Знов-таки, діджиталізація на марші - система не бачить, що за цим номером телефону, до якого прив'язується додаток, є чинний сертифікат вакцинації. І підтягнути цей сертифікат в систему силами цьоці з колл-центру МОЗ не можна аж ніяк - лише здати пцр-тест і таким чином закрити гештальт. А те, що витрачається півтори години часу і тисяча гривень грошей - то так, побічний ефект. Як кажуть в Одесі, "хай вас не турбує цих глупостей".

Як на щастя, технічна перерва в роботі бориспільського експресу припадає на 3-40 - 5-40. Як щастить - то в усьому. Що ж, є змога роздивитися довкола.

На всю залу - єдина працююча розетка, знайти яку - ще той квест.
Євро в обміннику приймають по 26. І не трісне.
Еспресо в сусідньому з обмінкою кіоску - 65, лате - десь під сотню. Хочу вийти на зупинку, взяти кави там (відповідно, 25 і 40 грн.). Питаю в охоронця, чи можна так. Відповідає - вийти можна, а назад - лише за наявності квитка. І навіть те, що всі мої маніпуляції з кавою відбудуться у нього на очах - нема різниці. Бо інструкція. (Зрештою, погодилися на те, що я покажу вживаний посадковий талон. Що воно йому дало - хз).

Панна в кіоску каву робить, а розігріти паніні відмовляється навідріз - мовляв, кінець зміни за 10 хвилин, а раптом не встигну. Гроші людині не потрібні, так і запишемо.

Тим часом, з двох терміналів самообслуговування для купівлі квитків на поїзд працює аж жоден. Очікувано, гармонійно вписується в загальну картину. Тим часом, час вирушати на Київ.

Київпастранс / Kyivpastrans, а ви реально вважаєте, що прибуття експресу о 6-03 і рейс міської електрички з Дарниці на Почайну о 6-06 - це нівроку зручна стиковка, зважаючи на необхідність спуску і підйому по сходах і подолання кількох сотень метрів з валізами в руках? А наступна електричка - більш ніж через годину?

Далі - ще цікавіше. Через те, що в Києві бігають марафон, перекриють центр міста. І - вишенька на торті - пересадка з "Палацу спорту" на "площу Толстого" закрита, як і ці самі дві станції. Аби не створювати натовп у місцях проведення змагань. Хай навіть під землею. І о шостій ранку. Київська міська державна адміністрація - КМДА , ви оце зараз серйозно? Там у когось із ваших der Kopf зламався, поміняйте.

Ну, привіт тобі, рідна країна!

Tags: Жесть!
Subscribe

promo ibigdan декабрь 3, 2007 00:08
Buy for 1 000 tokens
Хотите 1 миллион просмотров вашей рекламы за неделю? Легко и не дорого. Хотите чтобы о вашем продукте или услуге узнали сотни тысяч уникальных посетителей? Запросто. Адекватные цены и профессиональный подход, базирующийся на 11-летнем опыте. Блог "Самый сок!" читают во всём мире. Среднее…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 99 comments
Previous
← Ctrl ← Alt
Next
Ctrl → Alt →
Previous
← Ctrl ← Alt
Next
Ctrl → Alt →