Игорь Бигдан (ibigdan) wrote,
Игорь Бигдан
ibigdan

У Запоріжжі петиція про перейменування площі на честь порноактора набрала необхідні голоси

Електронна петиція до Запорізької міської ради, про перейменування площі ім. Маяковського на честь американського порноактора Біллі Геррінгтона за три доби набрала необхідну для розгляду кількість голосів.

Петицію про перейменування 13 вересня опублікував Юрій Задорожний. Свою пропозицію він пояснив тим, що в Запоріжжі вже є сквер, алея та кінотеатр ім. Володимира Маяковського, а перейменування одного з об'єктів міста на честь американського актора, на думку автора петиції, "стане потужним туристичним магнітом для багатьох людей".Петиція зібрала необхідні 750 голосів за три доби, і кількість людей, які її підтримують продовжує збільшуватися. Тепер звернення мають розглянути на сесії Запорізької міськради.

Біллі Геррінгтон (Херрінгтон) - американський актор, відомий участю у порнофільмах 1990-х років.У 2008 завершив кінокар'єру. У 2018 загинув, потрапивши у ДТП.Кінообраз Біллі Херрінгтона став популярним у всьому світі завдяки субкультурі гачімучі (від японського "гатімуті" - "накачаний здоровань"). Культура гачімучі походить від низки низькобюджетних гей-порнофільмів із сюжетом, що полягає у надуманому конфлікті гіпермаскулінних чоловіків, який переростає у рестлінг, а згодом - у секс. Перегравання акторів, дивакуваті образи і сценарні кліше викликають ніяковість від перегляду у глядачів, чим створюється комічний ефект.

Гачімучі набули великої популярності у 2008 році спочатку в Японії, а потім і в усьому світі. За участі персонажів гачі-фільмів роблять абсурдні меми, відео, ремікси на відомі пісні. Гіпермаскулінність і мачизм, що були основою для сюжетів, стали об'єктом іронії спочатку в онлайні, а потім і в реальному світі. У 2021 році популярність мему зросла і в Україні.

Субкультура гачімучі іронізує над гомофобністю, а автори гачі-пародій намагаються викликати почуття конфузу у людей, схильних до консервативного сприйняття маскулінності. Такі жарти навмисно створені для того, аби епатувати, грати на комплексах та викликати обурення. Втім абсурдність самих мемів робить безглуздою і негативну реакцію на них.

Джерело

Tags: Интересное, Стёб
Subscribe

 • С - смекалочка

 • Взоржал

 • В крации

  Восставшие из ада, но голос молодой... Звонят, шоб нашу Васю перепугать пиздой... * * * Если в анекдотах про Чапаева и Петьку заменить их на Рика и…

promo ibigdan december 3, 2007 00:08
Buy for 1 000 tokens
Хотите 1 миллион просмотров вашей рекламы за неделю? Легко и не дорого. Хотите чтобы о вашем продукте или услуге узнали сотни тысяч уникальных посетителей? Запросто. Адекватные цены и профессиональный подход, базирующийся на 11-летнем опыте. Блог "Самый сок!" читают во всём мире. Среднее…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 17 comments

 • С - смекалочка

 • Взоржал

 • В крации

  Восставшие из ада, но голос молодой... Звонят, шоб нашу Васю перепугать пиздой... * * * Если в анекдотах про Чапаева и Петьку заменить их на Рика и…