Игорь Бигдан (ibigdan) wrote,
Игорь Бигдан
ibigdan

Першою підтримала легалізацію МЕДКАНАБІСУ Львівська міська рада!

І це, любі наші прихильники, велика перемога. Це перше місто, яке звернулося до Президента, Міністерства охорони здоров’я та Державної служби України з лікарських засобів та контролю за наркотиками щодо приведення українського законодавства у відповідність до Конвенції ООН.

Суть звернення: узяти постанову Кабміну від 6 травня 2000 року № 770, яка має назву «Про затвердження переліку наркотичних засобів, психотропних речовин і прекурсорів». У цій постанові треба зробити одну невеличку зміну — виключити канабіс із таблиці «особливо небезпечних наркотичних засобів, обіг яких ЗАБОРОНЕНО» і додати до таблиці «наркотичні засоби, обіг яких ОБМЕЖЕНО».

Поки центральна влада думає, що медканабіс «не на часі» та хворі можуть «потерпіти», львівські депутати виконують свій обов’язок та дбають про громадян.

Але ці депутати не самі стали такими свідомими. Звернення було внесено саме нами — «Демократичною Сокирою» та БО «БФ Допомога ветеранам АТО «Фенікс». І зробили це львівські активісти ще в червні. А до цього львівський осередок провів неймовірну роботу.

 • Ми проводили медійну кампанію серед львів’ян так щоби кожен мешканець міста зрозумів, що це стосується його.

 • Ми подали звернення від активістів до Львівської міської ради.

 • Ми запустили флешмоб «Напиши депутату» серед львів’ян та провели не одну акцію під міськрадою.


Зрештою, депутати проголосували «ЗА» — за право на життя без болю, за європейські цінності, за ліки. Як вам такий «консервативний Львів»?

Дякуємо депутатам. Дякуємо вам. Дякуємо львівському осередку, активістам та донорам.

Це перемога! Ми очікуємо на прийняття аналогічних звернень від інших місцевих рад та внесення, нарешті, змін до відповідних постанов.

І ми сподіваємося, що ця подія у Львові стане тим камінцем, який зрушить лавину. І зовсім скоро за Львовом подібні звернення приймуть усі міськради, з якими працюють наші осередки.

Підтримати донатами роботу з легалізацією медканабісу ви завжди можете тут.

Ann Baru, голова Львівського осередку Демократичної сокири
Дмитро Шамрай, спікер Демократичної сокири з питань наркополітики та канабіноїдів

Tags: ДемСокира, Политика
Subscribe

 • Рокки Бальбоашвилли

  А ведь они даже не понимают, почему это смешно :) Люди с ампутированным чувством нелепости.

 • Дикие люди

  Оппозиция в Чили начала процедуру импичмента президенту Себастьяну Пиньере в связи с возможными нарушениями при продаже горнодобывающей компании -…

 • Извините, но не могу не поделиться эпическим

  Актриса-космонавт Юлия Пересильд исполняет древнюю традицию: обоссать колесо автобуса перед полетом в космос. Поскольку Юля - девочка, пописала…

promo ibigdan december 3, 2007 00:08
Buy for 1 000 tokens
Хотите 1 миллион просмотров вашей рекламы за неделю? Легко и не дорого. Хотите чтобы о вашем продукте или услуге узнали сотни тысяч уникальных посетителей? Запросто. Адекватные цены и профессиональный подход, базирующийся на 11-летнем опыте. Блог "Самый сок!" читают во всём мире. Среднее…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 1 comment