Игорь Бигдан (ibigdan) wrote,
Игорь Бигдан
ibigdan

Сядуть усі

Влітку ми подали заяву щодо зливу операції вагнерівців. До Державного Бюро Розслідувань. Де чітко зазначили, що Зеленський злив операцію із затримки російських терористів — вагнерівців.

Увага. Свіженьке рішення Печерського суду — зобов'язати Офіс Генерального Прокурора відкрити справу на Державне Бюро розслідувань!

Пояснимо, чому ДБР не відкрив провадження у справі одразу.

Спочатку ми подали заяву до ДБР. ДБР, як орган, підконтрольний Офісу Президента, повністю проігнорували нашу заяву — і ми пішли до суду. Ми виграли цю справу, і суддя зобов’язав відкрити справу на Президента України.

Але не все так просто. ДБР все одно не відкрила справу. Тому ми… Пішли до Офісу Генерального Прокурора, куди подали заяву на злочинну бездіяльність Державного Бюро Розслідувань. Знову ігнор.

10 вересня ми разом з однодумцями з Руху Опору Капітуляції подали в суд на ГПУ.

І от воно рішення — сьогодні Офіс Генерального Прокурора зобов’язаний відкрити справу на ДБР.

Ми не дамо забути та зам’яти цю справу. Ми продовжимо боротися і доб’ємося того, аби злочинці з ДБР були покарані. А коли це станеться — там відкриють справу. Справу, де розслідуватимуть злочини Президента України або його оточення. Справу, де Офіс Президента злив операцію із затримки терористів, які вбивали українців на Донбасі.

Ми. Все. Пам’ятаємо.

Кожною нашою перемогою і можливістю будувати Україну майбутнього ми зобов‘язані нашим донорам. Вдячні вам!

Tags: ДемСокира, Ермак, Зеленский, Политика
Subscribe

Recent Posts from This Journal

promo ibigdan december 3, 2007 00:08
Buy for 1 000 tokens
Хотите 1 миллион просмотров вашей рекламы за неделю? Легко и не дорого. Хотите чтобы о вашем продукте или услуге узнали сотни тысяч уникальных посетителей? Запросто. Адекватные цены и профессиональный подход, базирующийся на 11-летнем опыте. Блог "Самый сок!" читают во всём мире. Среднее…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 7 comments