Игорь Бигдан (ibigdan) wrote,
Игорь Бигдан
ibigdan

В Університеті культури Поплавського закрили факультет Google+

Факультет Google+, що працював в Університеті культури з 2011 року, нарешті ліквідували як структурну одиницю вишу. Про це повідомив Михайло Поплавський у своїй колонці для стінгазети університету.

“Університет культури та Михайло Поплавський завжди в тренді. Наразі світ дуже швидко розвивається, з’являються нові соцмережі, і Google+ тримає провідні позиції. Якщо ви хочете бути лідерами по життю, то Google+ це ваша тема. Так я казав в далекому 2011 році, коли відкривав факультет Google+, – розповідає Поплавський. – Проте за цей час багато що змінилось, і факультет Google+ не витримав випробування часом, тож сьогодні ми його офіційно ліквідували.”

Насправді закрити факультет Google+ планували ще у 2012 році. Але тоді різко почав набирати оберти Instagram. І щоб встигати за трендами, всі сили були кинуті на створення першого у світі факультету Instagram, і про факультет Google+ всі якось забули.

“Час йшов, факультет Google+ працював, і навіть випускав дипломованих спеціалістів з Google+. До слова, деякі з них досі не можуть знайти роботу, – розповідає декан факультету Twitter Університету культури Назарій Добрівський. – Увага перемкнулась на інші напрями, і про факультет Google+ забули. Десь у 2017 році на пенсію вийшов декан факультету, а нового декана так і не призначили. Але на факультеті в академічній відпустці значився один студент, тож його так довго не закривали. Але студент помер, тож факультет щасливо закрили.”

“Якщо чесно, я теж трохи побоююсь за долю свого факультету, – розповідає декан факультету Clubhouse Зиновій Шпіцер. – Мене інші декани часто підколюють. То декан факультету Telegram йде по коридору й удає, що не помічає мене, а тоді сміється, мовляв, “зрозумів прикол?” То декан факультету Viber підколює, присилає у вайбері картинку “You’re Next”.”

За словами Поплавського, кошти з бюджету університету, які були виділені на факультет Google+ до 2031 року, перейшли до бюджету новоствореного факультету TikTok. “Університет культури – це бренд, який підкорює світовий інформаційний просторово-часовий континуум“, – акцентував Михайло Поплавський.

UaReview,

Tags: Стёб
Subscribe
promo ibigdan Грудень 3, 2007 00:08
Buy for 1 000 tokens
Хотите 1 миллион просмотров вашей рекламы за неделю? Легко и не дорого. Хотите чтобы о вашем продукте или услуге узнали сотни тысяч уникальных посетителей? Запросто. Адекватные цены и профессиональный подход, базирующийся на 11-летнем опыте. Блог "Самый сок!" читают во всём мире. Среднее…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 9 comments