Игорь Бигдан (ibigdan) wrote,
Игорь Бигдан
ibigdan

Арестович, пиздуй на "курорт"


відео на ютуб

Victor Tregubov: Існує окремий підвид хлопчиків - хлопці-мрійники.

Зазвичай це хлопці, які народжуються у сім'ях дуже мужніх людей. Таких дуже-дуже тестостеронових. Офіцерів там чи спортсменів.

А самі вони такими не є - хтозна, може в маму пішли, чи в тітку Глафедру. Ну це не гріх, просто характер та гормони інші. Замало "очок персонажу" в силу та витривалісь випало, забагато в харизму.

І от все життя в уціх хлопчиків перед очима якийсь взірець мужності - батько, чи старший брат, чи ще хтось - на якого хочеться рівнятися, але не дотягуєш об'єктивно, та й душа не зовсім туди лежить.

В якусь мить до хлопчиків доходить, що не обов'язково бути. Можна здаватися. Fake it till you make it. І замість бойового мистецтва краще опановувати акторське.

В кожного із нас є такі знайомі. Які на кожній зустрічі так немовби ненароком розкажуть, як вони по дорозі сюди розкидали сімох гопників. Або як вони в дуже юному віці встигли повоювати в якомусь екзотичному конфлікті. Або які в них були спортивні здобутки, поки коліно не пошкодили. Або як вони когось епічно врятували.

Це працює, бо є хлопці, які на це ведуться, і дівки, що від цього текуть - і це не залежить навіть від інтелекту, а скоріш від характеру. З роками такі хлопці перетворюються на видатних "сторітеллерів" - хоча їм завжди муляє синдром самозванця.

Проблеми виникають хіба тоді, коли їхні розмови потрапляють не на ту публіку. Або не в той контекст.

Коли в компанії знаходиться людина, що скаже "так як ти міг там воювати, там же конфлікт завершився, коли тобі було хіба шість".

Або "а коли ти розкидав гопників, я ж за тобою йшов".

Або "ти як служив, якщо тобі війна - курорт".

Особливо важко в наш час, коли ти раз щось сказав, воно на відео потрапило, а його через чотири роки дістали, коли ти вже в іншому образі. І купа людей з різним досвідом навкола, і твої слова на їхній досвід аж ніяк не налазять.

Непросто в наші часи хлопцям-мрійникам.

Але це лише означає, що вони дужче старатимуться.


Tags: Идиотизм, Фейспалм
Subscribe

Recent Posts from This Journal

promo ibigdan december 3, 2007 00:08
Buy for 1 000 tokens
Хотите 1 миллион просмотров вашей рекламы за неделю? Легко и не дорого. Хотите чтобы о вашем продукте или услуге узнали сотни тысяч уникальных посетителей? Запросто. Адекватные цены и профессиональный подход, базирующийся на 11-летнем опыте. Блог "Самый сок!" читают во всём мире. Среднее…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 11 comments

Recent Posts from This Journal