Игорь Бигдан (ibigdan) wrote,
Игорь Бигдан
ibigdan

Роль кібербезпеки не перебільшена

Вчора було професійне свято програмістів. Хотіли б ми привітати з цим святом Мінцифру, але тут до професійності є питання. Через Дію на людей беруть кредити, а Joe Biden підписує петицію за відставку Татарова. Що далі? Наскільки далеко зайде Мінцифра, аби зробити боляче всій країні?

Київський осередок ДемСокири разом з організацією «IT-СІЧ» прийшли до стін Кабміну, з однією вимогою — робити якісний та захищений продукт. І один з інструментів впливу на цей процес — ГромРада Міністерства Цифрових Трансформацій. Але наразі учасники ГромРади — це активісти, за яких проголосувало менше 200 людей.

Можете порівняти з нашими недавніми результатами, де тільки за наших трьох кандидатів проголосувало більше 20 тисяч виборців. Тому зараз можна сміливо говорити про те, що ГромРада Мінцифри була створена в ручному режимі самим міністерством. А це означає, що представники у ГромРаді не легітимні.

Біля стін Кабміну ми вимагали провести прозорі електронні вибори до Громради. Щоб громадськість могла контролювати діджиталізацію нашої країни. Щоб Мінцифра не забувала, що якісний продукт має бути не лише красивим, але й безпечним.

Ми підтримуємо діджиталізацію, але не таку, де кожен хакер-початківець може взяти кредит на вас чи вашу родину.

Ми хочемо бути захищеними. І прикладемо всі зусилля, щоб нас не тільки почули, але і виконали наші вимоги. Українці мають право на безпеку своїх особистих даних.

Підтримати нашу боротьбу.
Долучитися до людей, які творять зміни у Києві.
Чи стати Соросом, Рептилоїдом — ви завжди можете тут.

Tags: ДемСокира, Политика
Subscribe

 • Жах дня

  Відчай актора Алека Болдвіна. Фото: Jim Weber/Twitter На зйомках фільму фільму "Іржа" (Rust) Алек Болдвін випадково застрелив з рушниці…

 • Сергей Лукьяненко здорового человека

  Украинский комментатор Сергей Лукьяненко в прямом эфире назвал Россию оккупантом и агрессором. видео на ютуб Лукьяненко работал на матче…

 • Доброе утро!

promo ibigdan Грудень 3, 2007 00:08
Buy for 1 000 tokens
Хотите 1 миллион просмотров вашей рекламы за неделю? Легко и не дорого. Хотите чтобы о вашем продукте или услуге узнали сотни тысяч уникальных посетителей? Запросто. Адекватные цены и профессиональный подход, базирующийся на 11-летнем опыте. Блог "Самый сок!" читают во всём мире. Среднее…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 1 comment