Игорь Бигдан (ibigdan) wrote,
Игорь Бигдан
ibigdan

Данія хоче змусити мігрантів працювати для отримання соцдопомоги

Уряд Данії заявив, що мігрантам буде запропоновано виконувати 37 годин роботи на тиждень, щоб отримувати соціальну допомогу.

Про це повідомляє "Європейська правда" з посиланням на The Local.

Міграція та інтеграція стали ключовими питаннями для виборців у Данії, яка може похвалитися однією з найсуворіших політик щодо імміграції в Європі.

Уряд, який визначив ціль у нуль заяв про надання притулку, заявив, що план був розроблений, щоб допомогти мігрантам асимілюватися в суспільстві.

"Ми хочемо запровадити нову логіку роботи, коли люди мають обов'язок робити внесок і бути корисними, а якщо вони не можуть знайти постійну роботу, то їм доведеться працювати за свою допомогу", - сказала прем'єр-міністр Метте Фредеріксен.

"Занадто багато років ми робили погану послугу багатьом людям, нічого не вимагаючи від них", - додала вона.

План ще має бути схвалений парламентом.

Спочатку вимога працювати в обмін на соцдопомогу буде стосуватися тих, хто перебував на пільгах протягом трьох-чотирьох років, а також не досяг певного рівня володіння данською мовою.

За даними уряду, шість із 10 жінок із країн Близького Сходу, Північної Африки та Туреччини не беруть участі у данському ринку праці.

У плані йдеться, що він має на меті інтегрувати 20 000 людей, спонукаючи їх шукати певну форму роботи через офіси місцевого самоврядування.

"Це може бути робота на пляжі у вигляді збирання недопалків або пластику ... (або) допомога у вирішенні різних завдань в компанії", - сказав міністр зайнятості Петер Гуммельгард.

"Найголовніше для нас - це те, щоб люди виходили зі своїх домівок", - додав він.

Джерело

Tags: Полезное, Политика
Subscribe

promo ibigdan Грудень 3, 2007 00:08
Buy for 1 000 tokens
Хотите 1 миллион просмотров вашей рекламы за неделю? Легко и не дорого. Хотите чтобы о вашем продукте или услуге узнали сотни тысяч уникальных посетителей? Запросто. Адекватные цены и профессиональный подход, базирующийся на 11-летнем опыте. Блог "Самый сок!" читают во всём мире. Среднее…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 88 comments
Previous
← Ctrl ← Alt
Next
Ctrl → Alt →
Previous
← Ctrl ← Alt
Next
Ctrl → Alt →