Игорь Бигдан (ibigdan) wrote,
Игорь Бигдан
ibigdan

За два дні нам буде потрібна ваша допомога

Ексклюзивне право кріпити український бізнес отримало Бюро економічної безпеки (БЕБ). І саме зараз вирішується чи буде це орган, який дійсно розслідує економічні злочини, чи новий інструмент шантажу та тиску на бізнес.

Післязавтра мають відбутися вибори в Раду Громадського Контролю при БЕБ.

Мы кажемо «мають відбутися», а не «відбудуться», бо ми не впевнені, що вони відбудуться як належить. Ми впевнені, що Кабмін зробить все можливе для того, щоб вони відбулися не так, як повинні, не тоді, коли повинні, і не там, де повинні.

І причина тому — ми.

Ми подали документи наших людей до РГК БЕБ. Саме цього всі й боялися. Тому інформація про подання документів була засекреченою і спеціально розміщувалася на неіндексованих сторінках Кабміну. Щоб ми випадково не дізналися і не подалися.

Але ми випадково дізналися і за три години до кінця реєстрації подали всі документи на трьох кандидатів.

Враховуючи те, як важко, майже неможливо було дізнатися про конкурс і своєчасно подати документи, ми були дуже здивовані, якій кількості людей це вдалося.

Хоча «людей» — це велике перебільшення. Окрім нас та кількох достойних осіб, це вдалося виключно підставним чортам, колишнім мусорам, рішальним адвокатам та сєпарам.

Особливо цікаво було зустріти в списку поданих кандидатур мураєвського сєпара Апасова, якого ми вже один раз викинули з конкурсу на РГК НАБУ, і він погрожував побачитися з нами в суді, але обтік і не побачився.

Також цікаво було дізнатися, що документи змогла подати ціла плеяда діячів з Миколаєва, які раніше нікуди не подавалися й інтересу до такого роду діяльності не проявляли. Ми бачимо в цьому волохату руку Давида Арахамії. Але поки що це лише підозра.

Незважаючи на все, серед відставних радянських воєнних, потомствених мусорів, сєпарів на підхваті та кишенькових активістів, у списку є троє наших кандидатів.

Тому тепер перед КМУ стоїть дуже важка задача. Треба провести онлайн-голосування так, щоб ми не пройшли і водночас так, щоб Тарас Котов, який до цього виграв для нас всі бої в судах, а цього разу подався особисто, потім не відмінив результати конкурсу через суди, а ми не влаштували міжнародний скандал із залученням послів та іноземних ЗМІ.

Невідомо, як КМУ виконає цю задачу, але впевнені, що вони дуже старатимуться.

А від вас ми просимо небагато. Подаруйте нам один день. Один день вашого життя.

Весь цей день ми просимо вас не відступати, коли сайт голосувань не працюватиме, видаватиме помилки, відмовлятиме в авторизації і заборонятиме голосування. Так, все так і буде. КМУ гарантовано заважатиме вам голосувати. Саме вам і саме за наших кандидатів.

✔️ Тарас Котов (юрист, економіст, спеціаліст з антикорупційної діяльності);
✔️ Андрій Ткаченко (юрист, громадський діяч);
✔️ Євген Романюк (юрист, спеціаліст з антикорупціпційної діяльності).

Віддайте нам день, щоб ми змогли отримати кілька років, за які зможемо рятувати український бізнес від маскі-шоу та мусорського бєспрєдєлу. Адже досвід роботи в громадських радах антикорупційних органів у нас уже є.

Це війна, яку ми ведемо з КМУ за те, щоб в контролюючий орган головної економічної каральної машини країни пройшли люди, які хочуть захищати бізнес, а не люди, які його кришують.

Якщо ви на неї не прийдете — поразку зарахують не нам, а всій країні.

✔️ Зробіть репост
✔️ Відправте посилання на пост друзям-бізнесменам.

Дякуємо вам.
До виборів 2 дні.

Tags: ДемСокира
Subscribe

Recent Posts from This Journal

promo ibigdan december 3, 2007 00:08
Buy for 1 000 tokens
Хотите 1 миллион просмотров вашей рекламы за неделю? Легко и не дорого. Хотите чтобы о вашем продукте или услуге узнали сотни тысяч уникальных посетителей? Запросто. Адекватные цены и профессиональный подход, базирующийся на 11-летнем опыте. Блог "Самый сок!" читают во всём мире. Среднее…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 10 comments

Recent Posts from This Journal