Игорь Бигдан (ibigdan) wrote,
Игорь Бигдан
ibigdan

"Коллега, что за хуйню нам показывают?" (c)

Розслідувач Bellingcat Христо Грозєв розповів про те, на якому етапі виробництва знаходиться фільм-розслідування щодо зриву спецоперації із затримання вагнерівців. Журналіст виступив на фестивалі Mezhyhirya Fest.

“У нас є докази, що ця спецоперація була, а українська влада не хоче це визнати… Це було б дуже важливо для розслідування МН17. Мені шкода, що українська влада відмовляється це визнавати. Принаймні, вони зібрали докази і могли б показати. Росія може бути поставлена на місце таким чином”, – зазначив розслідувач.

Він вказав, що українська влада продовжує відмовчуватися про спецоперацію, і відповіді від посадовців вже як півроку доводиться чекати.

“Загроза виходу цього фільму змусила українську влади щось робити і доводити, що вони не були зрадниками. Давайте дамо їм іще три місяці, хай зроблять ще щось хороше”, – зазначив Грозєв. (???)

Грозєв наголосив, що операція могла бути згорнута з різних причин, які важко зрозуміти, поки українська влада продовжує відмовчуватися.

“Вони зробили вартісні речі, довели, що “вагнерівці” є поганими хлопцями. Вони воювали на Донбасі, вони вбивали людей, вони причетні до збитого Boeing МН17″, – зауважив представник Bellingcat.

Христо Грозєв анонсував, що нині існує “три продукти, над якими йде робота”.

“Перший – це документальний фільм на дві години з голлівудськими режисерами, і це довготривалий процес. І він точно отримає якісь нагороди, я впевнений, що ми отримаємо номінацію на премію “Оскар” за найкращу документалістику. І це буде наступного року”, – вказав він.

Розслідувач також зізнався, що команда Bellingcat планувала опублікувати більш короткий фільм новинного формату, але з’ясувалося, що CNN працює над схожим форматом. Тож його команда вирішила просто долучитися та допомогти американському мовнику.

“Вони планували випустити його десь в районі візиту Володимира Зеленського до Вашингтону, а ми хотіли одночасно з ними випустити нашу текстову версію. Але через події в Афганістані CNN переключила свою увагу на ту тему, і ця знімальна група не отримала ефірного час на фільм про вагнерівців. Але вони кажуть, що все ж опублікують його десь протягом цього місяця. Тоді ж і ми випустимо наш текст”, – розповів Грозєв.

Джерело

Tags: Политика
Subscribe

promo ibigdan декабрь 3, 2007 00:08
Buy for 1 000 tokens
Хотите 1 миллион просмотров вашей рекламы за неделю? Легко и не дорого. Хотите чтобы о вашем продукте или услуге узнали сотни тысяч уникальных посетителей? Запросто. Адекватные цены и профессиональный подход, базирующийся на 11-летнем опыте. Блог "Самый сок!" читают во всём мире. Среднее…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 19 comments