Игорь Бигдан (ibigdan) wrote,
Игорь Бигдан
ibigdan

Ху із містер Гусєв?

Відомий ірокезобудівник Юрій Гусєв включений до складу делегації Зеленського в США, і, кажуть старі люди, буде нашим новим міністром оборони України.

Мені не дуже багато відомо про пана Гусєва.

Знаю, що при Порошенку він був заступником міністра оборони, але в якийсь момент з'їхав з глузду і почав заявляти на кожному кроці, що саме Міхеїл Саакашвілі - світле майбутнє України. Всі, хто бачив на той момент пана Міхеїла, знали, що він в житті полюбляє три речі - реформи, кокаїн і їсти суші руками, тому пан Гусєв якось потірявся з МО.

Знаю, що потім він прозябав у рідному Херсоні і шукав себе, але не знаходив, оскільки всі вакансії довбойобів при Порошенку уже було закрито, і навіть губернатором миколаївської області взяли достатньо кончену людину, послуги пана Юрія не знадобилися.

Знаю, що потім влада змінилася, і пан Юрій таки став головою Херсонської ОДА, оскільки нова влада - нові вакансії, а репутація людини, яку особисто звільняв Порошенко - це найкраща рекомендація для кар'єри при Зеленському.

Знаю, що в Херсоні нічим особливо пан Гусєв не відзначився, тому його за відсутність досягнень було переведено на Укроборонпром, щоб його розпилити закреслено реформувати.

Знаю, що за його перебування жодних реформ в Укроборонпромі не відбулося, нічого нового не було поставлено на озброєння, нічого не було розроблено, але було введено KPI по читанню книжок і розбудові багатого внутрішнього світу для інженерів і слюсарів.

Знаю, що півроку тому пан Гусєв пообіцяв усьому світу, що на день Незалежності в Одесі побудують гвинтокрил Ірокез і він полетить на Параді.

Знаю, що ця заява виявилася брехнею в кожній літері, тому що ми зв'язалися з офіційними виробниками Ірокезів, і ніхто в Одесі жодних ліцензій не отримував.

Знаю, що українські Ірокези над Київом не літали на День Незалежності.

Все вищеперераховане для мене є логічним і достатнім обгрунтуванням того, чому пан Гусєв має очолити Міністерство Оборони.

Тому що наше завдання - зганьбити все. І пан Гусєв для цього підходить якнайкраще.

Alex NoinetsTags: Пиздец, Политика, Экономика
Subscribe

 • Коротко

  Мне кажется единственная причина почему людям не нравится, что дети орут в общественных местах, это то что эти же люди сами хотели бы орать в…

 • Народное творчество

  Подборка прикольных и/или безумных скриншотов из соцсетей.

 • Доброе утро

  видео на фейсбук

promo ibigdan december 3, 2007 00:08
Buy for 1 000 tokens
Хотите 1 миллион просмотров вашей рекламы за неделю? Легко и не дорого. Хотите чтобы о вашем продукте или услуге узнали сотни тысяч уникальных посетителей? Запросто. Адекватные цены и профессиональный подход, базирующийся на 11-летнем опыте. Блог "Самый сок!" читают во всём мире. Среднее…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 6 comments