Игорь Бигдан (ibigdan) wrote,
Игорь Бигдан
ibigdan

І до хороших новинУ Харкові закінчився багатомісячний процес консультацій та перемовин між проукраїнськими політсилами щодо висування єдиного кандидата у міські голови Харкова. У процесі брала участь більшість проукраїнських партій регіону, включно із парламентськими — ЄС та «Голос».

За результатами перемовин та голосування єдиним кандидатом було обрано Костянтина Немічева («Національний Корпус»). Він, згідно зі спільними домовленостями, піде на вибори як самовисуванець за підтримки проукраїнських політсил, які брали участь у процесі.

Протокол про це підписали представники усіх політичних сил, що брали участь у процесі від початку до кінця, а саме: Європейська Солідарність, Голос, «Нацкорпус», Демократична Сокира та декількох інших партій.

Наш кандидат, Микита Соловйов, не став єдиним кандидатом. Але той факт, що у такому складному місті як Харків, змогли об‘єднати зусилля ключові проукраїнські сили, змогли домовитись про правила і хід виборів, змогли поставити амбіції і партійні інтереси нижче за інтереси країни, змогли зрозуміти, що тільки єдиний кандидат від проукраїнських сил не дасть розпорошити голоси харківських патріотів — це вже величезний крок уперед, і ми щасливі, що він відбувся і що саме ми були його ініціаторами.

Це великий крок уперед. Дякуємо всім причетним!
---

UPD: Як стало відомо, «Європейська Солідарність» виходить з переговорного процесу по єдиному кандидату у Харкові і залишає за собою право висування власного кандидата, посилаючись на наявність листа від одного з суб’єктів процесу щодо нелегітимності участі їх представника в голосуванні.

Від себе особисто скажу, що відчуваю величезний смуток, тому що «Демсокира» і особисто наш керівник харківського осередку Микита Соловйов були одними з ініціаторів процесу об‘єднання проукраїнських сил заради єдиного кандидата, якого можна було б протиставити Терехову і Добкіну. І я можу тільки уявити, скільки нервів, часу та зусиль було вкладено у цей процес з травня і до сьогодні.

Маю надію, що все ще можна виправити.

Юрій Гудименко

Tags: ДемСокира, Политика
Subscribe

promo ibigdan декабрь 3, 2007 00:08
Buy for 1 000 tokens
Хотите 1 миллион просмотров вашей рекламы за неделю? Легко и не дорого. Хотите чтобы о вашем продукте или услуге узнали сотни тысяч уникальных посетителей? Запросто. Адекватные цены и профессиональный подход, базирующийся на 11-летнем опыте. Блог "Самый сок!" читают во всём мире. Среднее…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 46 comments