Игорь Бигдан (ibigdan) wrote,
Игорь Бигдан
ibigdan

Хочеш бути в Політраді ДемСокири?

Тоді читай уважно правила голосування.

Зовсім скоро всі охочі та достойні схрестять свої мечі на полях електронної демократії за право бути членом Політради Демократичної Сокири. Але перш ніж ми запустимо це епічне голосування, де оберемо 15 членів Політради, хочемо ознайомити всіх із правилами.

Отже, порядок голосування на виборах нового складу Політради складається з чотирьох важливих етапів — балотування, презентація програм, голосування, оголошення результатів.

♦️ Етап 1. Висування на балотування.

Балотування — це не що інше, як подача потенційними кандидатами заявок про участь у виборах та власних передвиборчих програм. Їхній прийом розпочнеться з 1 вересня і триватиме до 30 вересня включно.

За дотриманням процедури та відповідністю документів стежитиме Секретаріат Демократичної Сокири.

Кандидат подає на електронну скриньку info@sokyra.space заяву для участі у виборах, яка повинна містити наступні відомості:

— Ім’я, прізвище;
— ID в додатку;
— Акаунт у Фейсбуці, якщо є;
— Програма кандидата в довільній формі, яка відповідає на питання «що я планую зробити як член Політичної ради Демократичної Сокири».

Балотуватися в члени Політради мають право:

— члени ДемСокири, які не менше 1 року долучались до діяльності руху;
— чинні або колишні члени Політради;
— чинні або колишні радники та спікери руху;
— чинні або колишні голови регіональних та міських осередків або чинні та колишні заступники голів регіональних та міських осередків.

Балотуватися в члени політради Демократичної Сокири не мають права:

— колишні члени Демократичної Сокири, якщо їхнє членство було анульоване шляхом загального голосування.

♦️ Етап 2. Презентація програм.

Кандидати можуть презентувати свої програми будь-яким доступним їм шляхом без обмежень. Секретаріат гарантує розміщення програм кандидатів на ресурсах руху.

Агітаційну кампанію у всіх доступних і бажаних форматах кандидати можуть проводити з першого дня реєстрації. І аж до завершення голосування в останньому турі.

До 10 жовтня буде опублікований єдиний пост зі списком усіх зареєстрованих кандидатів та посиланням на їхні програми.

♦️ Етап 3. Голосування.

Як єдині в країні амбасадори електронної демократії, ми проводимо вибори у мобільному застосунку (який віднедавна отримав і веб-версію).

Вибори стартують 11 жовтня та відбуватимуться шляхом загального голосування всіма користувачами додатку. Кожен із вас має право проголосувати за одного кандидата в кожному з 15 турів виборів. Кожне голосування триватиме 3 дні.

Нас чекає півтора місяці запеклих баталій. Кожні три дні ми матимемо нового члена Політради. Переможець першого голосування не братиме участі у другому турі, переможець другого — у третьому і так далі. З кожним голосуванням кількість учасників, які боротимуться за членство в Політраді, буде зменшуватись. А інтрига лише рости.

♦️ Етап 4. Оголошення результатів.

25 листопада — урочисте оголошення результатів виборів, привітання новообраних членів Політради та фанфари! Це найприємніший етап виборів. Та найлегший. Ми побажаємо всіх благ новому керівництву та з головою зануримося в роботу.
Вибори Політради ось-ось почнуться. Якщо ви досі не дотичні до всіх переваг електронної демократії, то робіть це негайно.

Встановлюйте наш додаток, здобувайте Вагу Голосу та обирайте Політраду!

Додаток у Play Market: https://is.gd/WkEYRz
Додаток у AppStore: https://is.gd/YqokDw
Веб-версія додатку: https://sokyra.app/uk

Tags: ДемСокира, Политика
Subscribe
promo ibigdan december 3, 2007 00:08
Buy for 1 000 tokens
Хотите 1 миллион просмотров вашей рекламы за неделю? Легко и не дорого. Хотите чтобы о вашем продукте или услуге узнали сотни тысяч уникальных посетителей? Запросто. Адекватные цены и профессиональный подход, базирующийся на 11-летнем опыте. Блог "Самый сок!" читают во всём мире. Среднее…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 0 comments