Игорь Бигдан (ibigdan) wrote,
Игорь Бигдан
ibigdan

Як золотий батон, тільки кабріолет

- Ви бронекабріолети продаєте?
- Ні, тільки показую.
- Кросівоє.


Дивіться. Це бронекабріолет, виготовлений НПО "Практика". Це репетиція параду на День Незалежності. Це він їде. По Києву.Це бачили люди, сотні, тисячі людей. Це зафіксовано в ЗМІ. Власне, з сайту профільного автомобільного ЗМІ я це фото і взяв.

А це заява заступниці міністра оборони України:

"Спецтранспорт для участі керівництва Збройних Сил України та держави в Параді 2021 не закуповувася, відповідний договір не укладався, процедура не проводилась.

Ідея створити такий спеціалізований транспортний засіб належала екс Головнокомандувачу ЗСУ.

Цю закупівлю не було погоджено профільним комітетом парламенту.

ПАТ “НВО “Практика” з власної ініціативи розробило і виготовило зразок спеціалізованого автомобіля.

Підприємство надавало його ЗСУ у тимчасове користування під час підготовки до Параду.

На Параді 2021 цей вид спецтранспорту не використовувався."

Іншими словами, Міністерство визнає, що транспорт було виготовлено, і надано під час підготовки до параду, але до самого параду допущено не було, тому що цей транспорт - просто така особиста власна ініціатива НПО Практика.

Власна ініціатива. ДАВАЙТЄ АТРЄЖЕМ КОЗАКУ КРИШУ. Навіщо? БУДЄТ КРУТО!

Ви шо, жартуєте. Це дорога машина, виготовлена з імпортної броні, яку у нас не виготовляють. Вона коштує гору грошей. Там бронескло. Якщо її робити без даху, воно непотрібне, тому що воно ні на що не спирається і уже ні від чого не захищає. Тобто це тотально непотрібна річ, і НПО Практика краще, ніж будь-хто розуміє, що це тотально непотрібна річ.
Але вони її зробили. І не одну, а три.

Чому?

Тому що люблять робити дорогоцінні непотрібні речі? Ну якби вони таке любили, то вони б робили не бронемашини, а писанки з інкрустацією дорогоцінними металлами, як Фаберже. До речі, дешевше було б, ніж бронемашини, підвіски Фаберже зараз десь 10-30 тисяч доларів коштують, а не 6 мільйонів гривень.

Але вони роблять утилітарні речі. Бронемашини вони роблять. Непогані, до речі. І продають їх нашому Міністерству Оборони. За дуже великі гроші. І ці дуже великі гроші останніми роками стали набагато більшими. Настільки великими, що я вже писав, що там прямо нездорова націнка виросла, яка має всі ознаки корупційної.

І от тут ми бачимо, як по версії МО, на Парад Незалежності НПО Практика намагається без тендеру і закупівлі подарувати Міністерству Оборони три абсолютно непотрібні автомобілі, для представницьких цілей.

А Міністерство, злякавшися скандалу, який почався через те, що всі притомні люди одностайно спитали "що це за урод без даху, зате з лєбьодкою?", відмовилося від подарунку, і заявило, що мала місце просто власна ініціатива НПО Практика. На репетицію чомусь просто пустили. З поваги до НПО Практика, мабуть. Мене менше поважають, тому мій мотоцикл не був представлений на репетиції параду, незважаючи на його аналогічну бойову користь.

Тобто очевидно, що це брехня, і насправді пану Висоцькому було обіцяно, що цього бронеконя у нього куплять під парад. І ще під час репетиції параду планувалося, що так і буде. Але не сталося. Висоцького кинули на його 18 мільйонів гривень за три непотрібні нікому в світі машини.

Тепер або пан Висоцький вийде з позовами, скандалами і взагалі публічною позицією "мені обіцяли, мене кинули", або він обтече і подарує Міністерству 18 мільйонів гривень збитків, які він вже поніс.

Якщо станеться друге, то або ми маємо справу з чемпіоном чемпіонату лоховства, у що я не вірю, тому що я знайомий з паном Висоцьким і він не лох.

Або Міністерство розрахується з паном Висоцьким якимось іншим чином і компенсує йому понесену шкоду якимись іншими закупівлями. Іншими словами, бюджет віддасть пану Висоцькому гроші за три непотрібні нікому кабріолети, але не отримає навіть їх.

Alex Noinets

Tags: Зеленский, Пиздец, Политика
Subscribe

 • Опробовано в Крыму

 • Чо там с батутами?

  Некоторое время назад фактический персональный лидер мировой космонавтики Илон Маск объявил о совместном с Томом Крузом проекте съемок…

 • Рассия, устрёмленная в будущее

  БТР с полицейским сопровождением везёт икону и ковчег с мощами Александра Невского. Воздушное прикрытие обеспечивали два вертолёта Ка-52 и…

promo ibigdan декабрь 3, 2007 00:08
Buy for 1 000 tokens
Хотите 1 миллион просмотров вашей рекламы за неделю? Легко и не дорого. Хотите чтобы о вашем продукте или услуге узнали сотни тысяч уникальных посетителей? Запросто. Адекватные цены и профессиональный подход, базирующийся на 11-летнем опыте. Блог "Самый сок!" читают во всём мире. Среднее…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 38 comments

 • Опробовано в Крыму

 • Чо там с батутами?

  Некоторое время назад фактический персональный лидер мировой космонавтики Илон Маск объявил о совместном с Томом Крузом проекте съемок…

 • Рассия, устрёмленная в будущее

  БТР с полицейским сопровождением везёт икону и ковчег с мощами Александра Невского. Воздушное прикрытие обеспечивали два вертолёта Ка-52 и…