Игорь Бигдан (ibigdan) wrote,
Игорь Бигдан
ibigdan

До візиту в США залишилось 10 днівНагадаю, що окрім виконання вимог Байдена щодо боротьби з кремлівською агентурою (а про Єрмака знов забули!), ОПУ відпрацьовує тактику, що дозволить стримати падаючий рейтинг півшостого. Це не складно.

1. Проросійських лідерів позбавляють впливу на аудиторію санкціями і перекриттям їх інфоканалів. Це можна робити майже безболісно, бо ніхто не вийде протестувати за ОПЗЖ чи Шарія. "Вата" не дарма так називається, це суть її характеру. Власне єдиним, хто вступився за Медведчука, був Путін, який стягнув війська до нашого кордону і навесні вторгнення виглядало цілком реальним. Але Путін зупинився після розмови з Байденом, і здається мені, що саме тоді він виторгував в Байдена обіцянку не перешкоджати "Північному потоку-2". Стратегічна втрата стала ціною, яку Україна заплатить за політичні ігри Зеленського та Єрмака - але ОПУ на це начхати.

2. У проукраїнських та проєвропейських лідерів відбирають голоси, постійно фабрикуючи компромат і обвинувачення - і це працює, так само як колись спрацював зливний бачок Бігуса. Рейтинг Порошенко залишається на тому ж рівні, що й був у другому турі президентських виборів 2019 року. Зеленськийй втратив більшу частину зі своїх 73% прихильників, але вони не перетікають автоматично до Порошенка. І от на них і націлений наступний крок:

3. З Зеленського ліплять патріота: влаштовуємо парад, ставимо гігантські флагштоки, танцюємо гопака. Так, це теж працює, бо картинка важливіша за правду - доведено в 2019-му. Патріотичим, але недалеким виборцям Тимошенко, "Свободи" або Ляшка завжди важливіше були зовнішні атрибути, а не реальні дії. А того ж Порошенка вони ненавидять, бо (цитата Свободівців) "він реалізував нашу програму", чим позбавив їх політичну діяльність сенсу.

4. Ні в якому разі не сваритись з олігархами, якщо не можеш їх знищити. Для впливу на електорат потрібен контроль над ЗМІ, але всі великі ЗМІ належать олігархам. Поки Зе не заважає олігархам красти гроші, їх ЗМІ будуть віщати про Зеленського позитивно або нейтрально - що ми й спостерігаємо вже два роки.

На п.2 і 3 ми можемо вплинути політичною агітацією - як ми це робили й раніше.
На п.4 ми можемо вплинути, заважаючи олігархам розкрадати країну - якщо вони не отримають те, що їм обіцяв Зеленський, в них не буде сенсу його підтримувати. Саме цим і займаєтсья ДемСокира, постійно проводячи акції під судами. Пункти 2 і 3 ми також реалізуємо вже багато років.

Так переможемо - з вашою допомогою.

Tags: ДемСокира, Ермак, Зеленский, Медведчук, Политика, Шарий
Subscribe
promo ibigdan december 3, 2007 00:08
Buy for 1 000 tokens
Хотите 1 миллион просмотров вашей рекламы за неделю? Легко и не дорого. Хотите чтобы о вашем продукте или услуге узнали сотни тысяч уникальных посетителей? Запросто. Адекватные цены и профессиональный подход, базирующийся на 11-летнем опыте. Блог "Самый сок!" читают во всём мире. Среднее…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 7 comments