Игорь Бигдан (ibigdan) wrote,
Игорь Бигдан
ibigdan

Путін вже програв

Чи підтримали би ви сьогодні проголошення Незалежності України, якби б стояв такий вибір?Результати великого соцопитування групи "Рейтинг" говорить про те, що ми перемагаємо.

Кожен день без російського телебачення, без російських підручників, без російських прапорів — додає нам сотні, тисячі людей.

Якщо коротко підсумувати результати цього дослідження, однією фразою, то ця фраза буде "чим молодше, тим краще".

Чим більше українець молодший, чим пізніше він народився, тим статистично більшою буде вірогідність того, що він патріот, що він хоче у ЄС, що він хоче у НАТО, що він не хоче до Росії, що він хоче жити в незалежній Україні і не хоче в ній совку і талібану.

І навпаки. Чим українець старший, тим більше вірогідність того, що він проти незалежності і сумує за СРСР, Путіним і горілкою по скільки вона там була.

Це означає, що час грає на нас. І цей час забезпечують нам Збройні Сили України.

За тридцять років з чисто природніх причин проросійські і прорадянські ідеї остаточно перейдуть у статус маргінальних. Нові українці не сприймають цих ідей. Вони їм чужі. Вони — минуле.

За тридцять років реальність буде інакшою, і інакшими будуть українці. Вони будуть — і соцопитування це демонструє — набагато більш проєвропейськими, патріотичними і (сюрприз) ліберальними.

За тридцять років Україна зміниться на краще.

Ми повинні протриматись ще тридцять років, щоб наша перемога, перемога української ідеї, стала незворотньою.

Юрій Гудименко, Демократична Сокира

Tags: Политика
Subscribe

Recent Posts from This Journal

promo ibigdan december 3, 2007 00:08
Buy for 1 000 tokens
Хотите 1 миллион просмотров вашей рекламы за неделю? Легко и не дорого. Хотите чтобы о вашем продукте или услуге узнали сотни тысяч уникальных посетителей? Запросто. Адекватные цены и профессиональный подход, базирующийся на 11-летнем опыте. Блог "Самый сок!" читают во всём мире. Среднее…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 28 comments

Recent Posts from This Journal