Игорь Бигдан (ibigdan) wrote,
Игорь Бигдан
ibigdan

Совкові декорації — то лише квіточки від сценаристів Кварталу

А ось і подарунки до Дня Незалежності від влади Зеленського проросійським терористам, які вже 8 років воюють за знищення України.

Вахтанг Кипиани: Уряд має намір пробачити 99% всіх бойовиків і колаборантів. Це можна побачити з законопроєкту (по кліку може не спрацювати, тоді треба скопіювати посилання вручну. — прим ред.), внесеного у ВР.

Жодного покарання не буде особам, які:

А) перебували у складі окупаційних адміністрацій РФ з примусу або проти своєї волі (це ключова теза-1) й забезпечували життєдіяльність тимчасово окупованих територій та внаслідок своєї діяльності в них не завдали умисно (це ключове слово-2) шкоди життю та здоров’ю громадян;

Б) перебували у складі окупаційних сил РФ з примусу або проти своєї волі та внаслідок своєї діяльності в них не завдали умисно шкоди життю та здоров’ю громадян.

Отже, всі вони скажуть, що взяли зброю "з примусу та (або) проти своєї волі", сиділи у "народних совєтах", міністерствах, меріях, виконкомах і інших незаконних органах влади "з примусу та (або) проти своєї волі". Ну, а довести неумисність зможе будь-який адвокат - "ну, мій клієнт посадив українця у "Ізоляцію", але ж він не знав, що там будуть катувати, бо в газетах про це не писали".

Жертви намарно. Бо ці скоти отримають повну амністію.

Tags: Зеленский, Пиздец, Политика
Subscribe

Recent Posts from This Journal

promo ibigdan декабрь 3, 2007 00:08
Buy for 1 000 tokens
Хотите 1 миллион просмотров вашей рекламы за неделю? Легко и не дорого. Хотите чтобы о вашем продукте или услуге узнали сотни тысяч уникальных посетителей? Запросто. Адекватные цены и профессиональный подход, базирующийся на 11-летнем опыте. Блог "Самый сок!" читают во всём мире. Среднее…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 19 comments

Recent Posts from This Journal