Игорь Бигдан (ibigdan) wrote,
Игорь Бигдан
ibigdan

"Король ромів" повідомив про створення світової циганської криптовалюти - Gypsycoin

Даніель Чоаба, голова румунського відділення Міжнародної асоціації ромів, самопроголошений король ромів", оголосив минулого тижня про створення нової криптовалюти Gypsycoin.

За його словами, це нова ініціатива спільноти, яка покликана об'єднати та допомогти всім ромським громадам по всьому світу.

Зокрема йдеться про благодійність, фінансування освітніх проектів, довгострокові фінансові інвестиції та виплати. Засновники нової криптовалюти зазначають, що лише 10% токенів будуть залишатися у вільному обігу на ринку.

"Ми не обмежуємося лише ромськими громадами. Проект відкритий для всіх, хто співчуває і бажає долучитися", - йдеться у прес-релізі.

Наразі один Gypsycoin дорівнює одному долару США. У оформленні криптовалюти використали традиційний ромський символ - колесо.

Джерело

Tags: Политика
Subscribe

promo ibigdan декабрь 3, 2007 00:08
Buy for 1 000 tokens
Хотите 1 миллион просмотров вашей рекламы за неделю? Легко и не дорого. Хотите чтобы о вашем продукте или услуге узнали сотни тысяч уникальных посетителей? Запросто. Адекватные цены и профессиональный подход, базирующийся на 11-летнем опыте. Блог "Самый сок!" читают во всём мире. Среднее…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 10 comments