Игорь Бигдан (ibigdan) wrote,
Игорь Бигдан
ibigdan

Колись Зеленський жартував про «беркут», майданівців та ебонітові палички

Зараз він встановлює жалюгідні совкові халабуди там, де вбивали українців.Нікчемна інсталяція, яку замовив та розмістив Офіс президента на Алеї Героїв Небесної Сотні, мала виглядати, на думку Зеленського, смішною та креативною. На ділі — президент спаскудив пам'ять тих, хто загинув 7 років тому від куль «беркутівців». Не вперше й, на жаль, не востаннє.

Все це дерев'яно-картонне одоробло, від якого аж тхнуло ностальгією за совком, простояло недовго. Швидко знайшлись ті, хто допоміг міській владі прибрати це сміття з місця, де українці помирали за свободу. Жодних офіційних дозволів на розміщення Офіс президента не мав. І замість вибачитись та пояснити, Банкова прислала правоохоронців, які заарештували вісім активістів.

Частина споруд досі на місці. Ми вимагаємо Офіс президента знести цю ганьбу й прибрати за собою Алею Героїв Небесної Сотні. Ми вимагаємо відпустити активістів, яких затримали за вказівкою Банкової.

24 серпня українці хочуть подякувати тим, хто віддав свої життя за Україну, а не дивитись витвір уяви маленького малороса. Україна — це не «газіровка» по 2 копійки. Україна — це не «найсмачніший пломбір». Україна це дещо інше. Зеленському не зрозуміти.

Демократична Сокира

Tags: ДемСокира, Зеленский, Политика
Subscribe

Recent Posts from This Journal

promo ibigdan december 3, 2007 00:08
Buy for 1 000 tokens
Хотите 1 миллион просмотров вашей рекламы за неделю? Легко и не дорого. Хотите чтобы о вашем продукте или услуге узнали сотни тысяч уникальных посетителей? Запросто. Адекватные цены и профессиональный подход, базирующийся на 11-летнем опыте. Блог "Самый сок!" читают во всём мире. Среднее…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 11 comments

Recent Posts from This Journal