Игорь Бигдан (ibigdan) wrote,
Игорь Бигдан
ibigdan

Життєва необхідність

Смішно читати ниття купи блогерів про те, що ми такі класні, а нам зброї американці не давали. А от афганці несправедливо взагалі її отримали і так бесславно просрали.Цей срач мав би ще початися 6 років тому, коли іракська армія здала ІДІЛу Мосул. Там теж ісламісти отримали кількасот броньованої техніки. При чому нової у значній частині. Тоді, на щастя, чи нажаль, ми всі писали про іншу війну, та яка за пару сот кілометрів від Києва, а не за пару тисяч.

Так от, Американці не дають нікому техніку в оптових об'ємах просто тому що це союзники. США це не Санта Клаус, США це просто велика кількість платників податків з власною конституцією та територією. Вони дають озброєння комусь лише тоді коли це їм життєво необхідно.

"Життєво" тут згадано не дарма, це життя їх солдатів і офіцерів. Кожен солдат США має там хоча б когось близького. Мату, тата, сестру і брата, всі ці близькі люди переживають за його життя і тому готові за нього платити своїми податками. Техніку афганська армія, як і іракська до цього, отримували саме від Америки для захисту самих американців. Погодьтеся, набагато легше спати, коли ти знаєш, твою базу за ніч ніхто не оточить і не обстріляє.

Від цього й спокійніше спить родина бійця на батьківщині. Адже навколо бази завжди порядок. Цей порядок на землі забезпечувала саме афганська армія.

Виділення такої великої допомоги іншій державі було б важко пояснити американським платникам податків. В Україні нема американського континенту.

Американські урядові будівлі не спускають прапор коли хоронять загиблого українського солдата. Але вони завжди згадують за війну в Афганістані, коли до їх штату прибуває тіло морського піхотинця з Кандагару.

Кожен раз після цього типовий американець думає як цьому запобігти. Але в нього не виникає таких думок після обстрілу ВОПа поблизу Мар'їнки - просто тому що біля Мар'їнки нема американців.

Богдан КузьмичTags: Политика
Subscribe

Recent Posts from This Journal

promo ibigdan декабрь 3, 2007 00:08
Buy for 1 000 tokens
Хотите 1 миллион просмотров вашей рекламы за неделю? Легко и не дорого. Хотите чтобы о вашем продукте или услуге узнали сотни тысяч уникальных посетителей? Запросто. Адекватные цены и профессиональный подход, базирующийся на 11-летнем опыте. Блог "Самый сок!" читают во всём мире. Среднее…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 29 comments

Recent Posts from This Journal