Игорь Бигдан (ibigdan) wrote,
Игорь Бигдан
ibigdan

Старий Гомер не брехав

На місці, де знаходилась Троя, археологи знайшли рештки Троянського коня. Дерев'яна конструкція була всередині стін стародавнього міста, про це повідомляє Greek Reporter.


Реконструкція Троянського коня в Туреччині

Розкопки проводили на пагорбі Гіссарлик - саме там ще наприкінці 1860-х років знайшли залишки Трої. Нині ж археологи виявили 10 ялинових дощок і балок довжиною близько 15 метрів. Залишки були зібрані у дивну форму. Дослідники припустили, що вони з високою вірогідністю є частиною Троянського коня. Артефакт датується XII-XIII століттям до нашої ери - саме тоді, за описами істориків, відбувалась Троянська війна.

Крім цього, знайдена конструкція споруди відповідає опису, яке є в багатьох давніх джерелах. Вціліла навіть бронзова пластина з написом: "Поверненню додому греки присвячують це підношення Афіні".

До цього дня більшість істориків вважали, що "Троянський кінь" - це міф, що став популярним завдяки епічним поемам Гомера «Іліада» та «Одіссея».


Троянський кінь із солдатами всередині зображений на вазі, знайденій на Міконосі.

Tags: Интересное
Subscribe

promo ibigdan december 3, 2007 00:08
Buy for 1 000 tokens
Хотите 1 миллион просмотров вашей рекламы за неделю? Легко и не дорого. Хотите чтобы о вашем продукте или услуге узнали сотни тысяч уникальных посетителей? Запросто. Адекватные цены и профессиональный подход, базирующийся на 11-летнем опыте. Блог "Самый сок!" читают во всём мире. Среднее…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 27 comments