Игорь Бигдан (ibigdan) wrote,
Игорь Бигдан
ibigdan

Порадуйте свою бабусю — у Viber з’явився канал «Правдоруб»!

Ми взяли найважливіші новини з життя України та світу. Додали політичних інтриг та корупційних зашкварів. Приправили шоу-бізом, селебрітіз та секс-скандалами. Доповнили прогнозом погоди та гумором. І перетворили це в якісний контент для каналу «Правдоруб» у Viber.

На вас чекають короткі та зрозумілі повідомлення, без перебільшень, маніпуляцій та брехні. Бо наша мета — не викликати у читачів серцевий напад і не змусити спустити всю пенсію на гречку, а дати якісну інформацію про те, що відбувається в Україні.

Нас часто запитували: «Якщо всі канали олігархічні, а більшість сайтів — це треш-контент, то де мають читати новини мої старші родичі?». І це були слушні питання. Ми зробили Вайбер заради того, щоб ваша мама знала, що сонце сходить не завдяки Володимиру Зеленському, а Юлія Тимошенко далеко не остання надія країни.

Втім, ми запускаємо не просто канал з новинами. Це черговий спосіб комунікації з нашими прихильниками. Ідеї правого лібералізму живуть далеко за межами комфортного Фейсбуку. Багато людей, зокрема у віддалених містах та селах, теж хочуть бачити Україну багатою та без дурнів при владі. І ми обов'язкового знайдемо один одного.

Підписуйтеся та підписуйте всіх близьких на Viber-канал за посиланням.

Tags: ДемСокира, Политика
Subscribe

promo ibigdan декабрь 3, 2007 00:08
Buy for 1 000 tokens
Хотите 1 миллион просмотров вашей рекламы за неделю? Легко и не дорого. Хотите чтобы о вашем продукте или услуге узнали сотни тысяч уникальных посетителей? Запросто. Адекватные цены и профессиональный подход, базирующийся на 11-летнем опыте. Блог "Самый сок!" читают во всём мире. Среднее…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 13 comments