Игорь Бигдан (ibigdan) wrote,
Игорь Бигдан
ibigdan

Чотирнадцять типографій не взялись друкувати газету «Правдоруб»

Чотирнадцять! Просто вдумайтесь у це число.

З кожною типографією спілкування було приблизно однаковим:
— радість типографії від нового клієнта і великого замовлення;
— незрозуміла пауза, під час якої представник типографії не брав слухавку або відповідав щось на кшталт «нам треба порадитися»;
— відмова типографії у співробітництві. Інколи із обережними натяками: «Ви знаєте, нам тут зателефонували і попросили цього не робити». Або: «Ви знаєте, нам запропонували обирати між вами та обшуками». Або: «Ви знаєте, «контора» проти».
— …
— пошук наступної типографії.

Це серйозно. Це тиск на опозиційну пресу. Це, у найближчому майбутньому, неможливість надрукувати листівки. Або не отримати білборди на виборах («…ви знаєте, СБУ проти»). Або, або, або. Це — привид диктатури. Смішної (бо клоуни), і страшної з цієї ж причини.

Але є одне але.

ЧОРТА З ДВА У ВАС ЦЕ ВИЙДЕ.

Ми перемогли — ми знайшли типографію та надрукували тираж, хоч і з запізненням. Потрібно буде — знайдемо й інші шляхи. Будуть інші проблеми — пережуємо і їх, а потім і вас. Давайте більше. Давайте ще. Все, що нас не вбиває, робить нас дуже злими.

Тож — Good news everyone. Свіженький номер газети, складений рівними стосами, вже у Києві і чекає на своїх читачів. Єрмак та компанія не врахували одну річ, коли вирішили наїхати на нас — у нас є своя «криша». І ця «криша» — це тисячі донорів та десятки тисяч прихильників, які завалили нас пропозиціями для друку газети. І серед них знайшлася одна, для якої тиск СБУ — це не вирок, а виклик.

Тож, у новому випуску:
📄 Суд над Зеленським за державну зраду: коли він буде та чи буде взагалі?
📄 Скандальний фільм про голову Нацбанку: що там такого сенсаційного?
📄 Кім Кардашьян у Ватикані — храмові куполи і не тільки…
📄 Чому самозахист в Україні лише для обраних?
📄 Сальма Хайєк та збільшення грудей: було чи ні?

А решту контенту ви невдовзі побачите самі.

Коли ми кажемо, що за незалежний опозиційний засіб масової інформації треба платити, то маємо на увазі не репресії влади, як відплату за нашу правду. Ми про те, що на відміну від олігархічних медіа, ми живемо за рахунок тисяч громадян.

Донатьте на газету. Фінансуйте праволібельний ЗМІ. Станьте медіавласником. Наступний етап тиску від влади на за горами — встигніть приєднатись до нас, поки вони не добрались до вас.

Tags: Баканов, ДемСокира, Зеленский, Политика
Subscribe

Recent Posts from This Journal

promo ibigdan december 3, 2007 00:08
Buy for 1 000 tokens
Хотите 1 миллион просмотров вашей рекламы за неделю? Легко и не дорого. Хотите чтобы о вашем продукте или услуге узнали сотни тысяч уникальных посетителей? Запросто. Адекватные цены и профессиональный подход, базирующийся на 11-летнем опыте. Блог "Самый сок!" читают во всём мире. Среднее…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 30 comments

Recent Posts from This Journal