Игорь Бигдан (ibigdan) wrote,
Игорь Бигдан
ibigdan

Януковичів потрібно зупиняти поки вони маленькі

Суддя, який змусив ДБР відкрити справу проти Зеленського за держзраду, був покараний. На Євгенія Сидорова наклали дисциплінарне стягнення. Вперше за 25 років служби.

Офіс Президента не зупиняється ні перед чим, аби притиснути, дістати, покарати, кожного, хто їм заважає. Або ви будете, як покірне телятко. Або терпіть покарання, кримінальні справи та погрози.

Коли Юрій Гудименко разом з Ігорем Лапіним та Андрієм Тетеруком подали заяву про державну зраду Зеленського у справі «вагнерівців» до ДБР, то бюро відмовилося її реєструвати. Ми пішли до суду й поскаржились на дії ДБР.

І ось, 22 липня, суддя Шевченківського районного суду міста Києва Євгеній Сидоров розглянув нашу скаргу й визнав, що ДБР діяло незаконно. І справу за державну зраду проти Зеленського відкривати треба.

Через два тижні суддя отримує дисциплінарне стягнення.

Цього разу Офіс Президента використав Андрія Портнова та наближених до нього нардепів Бужанського та Демченка. Саме вони протягом сорока днів бомбардували скаргами Вищу раду правосуддя. З тридцяти надісланих скарг, 29 були відхилені як безпідставні та політично вмотивовані. І лише у відповідь на останню тридцяту скаргу Вища рада правосуддя наклала дисциплінарне стягнення.

Сам Євгеній Сидоров вже повідомив, що із накладеним дисциплінарним стягненням не погоджується, лишається вірним присязі та готує апеляцію. Те, як посіпаки Зеленського і Єрмака сьогодні «заганяють» суддю, говорить про нього більше, ніж двадцять п'ять років беззашкварної роботи в професії.

Ми будемо стежити за ходом цієї справи і будемо вимагати від ДБР відкриття справи про держзраду. Бо ми маємо справу з бандитами. Звичайними бандитами, хоч і одягненими в елітні костюми. І вони дуже бояться, коли їх злочини починають розслідувати. А тим більше, коли про них починають говорити всі.

Зрештою, термін Зе збігає. І «хеппі енду» точно не буде.

Підтримуйте нас та нашу справу — через донат. Кожна гривня піде на те, щоб зробити поганим людям боляче.

Tags: ДемСокира, Зеленский, Пиздец, Политика
Subscribe

promo ibigdan december 3, 2007 00:08
Buy for 1 000 tokens
Хотите 1 миллион просмотров вашей рекламы за неделю? Легко и не дорого. Хотите чтобы о вашем продукте или услуге узнали сотни тысяч уникальных посетителей? Запросто. Адекватные цены и профессиональный подход, базирующийся на 11-летнем опыте. Блог "Самый сок!" читают во всём мире. Среднее…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 3 comments