Игорь Бигдан (ibigdan) wrote,
Игорь Бигдан
ibigdan

Цікавий опрос

У зв'язку з... зробив, як я вважаю, цікавий "опрос" та відправив його в Ультра...порохоботську групу. Не затвердили, видалили.

Розумію, що тут так красиво зробити опрос не вийде, але спробуємо. Ітаааак. Як прогнозує один поважний аналітик, Зеленський може восени-взимку, коли нарід побачить свої платіжки, по бєспрєдєлу посадити Порошенка, щоб змінити порядок денний в інформаціонному полі, і, звичайно ж, не випустити його (Порошенка, а не порядок денний) до виборів.

Моделюємо ситуацію. Порошенко з в'язниці перед виборами президента закликає усі демократичні сили об'єднатися, та підтримати конкретну, названу їм кандидатуру. Або не називає конкретні ПІБ та закликає висунути спільного кандидата, який після торгів та дискусій висується.

В своєму опросі я дав два варіанти відповіді, зараз дам трохи більше:

1) Проголосую за цього кандидата, бо він кандидат від демократичних сил.
2) Проголосую за цього кандидата, бо так попросив Порошенко.
3) Не проголосую ні за кого, окрім Порошенка, а як його серед кандидатів не буде, то не піду на вибори взагалі. Або піду, щоб зіпсувати бюлетень.
4) Проголосую за свого кандидата (Зеленський, Юля, Бойко, Тягнибок, Смєшко, Ярош, Білецький, Мураєв, Шарій, пофіг хто, аби не Порошенко) Прізвище можна залишити в коментах.

P.S. Якщо є можливість, зробіть таке опитування в "порохоботських" групах. Як ви розумієте, мене цікавить реакція на таке опитування та відповіді певної частки "порохоботів".

Пааааааєхалііііііі!

Михайло Койфман

Tags: Зеленский, Политика, Порошенко
Subscribe

Recent Posts from This Journal

promo ibigdan декабрь 3, 2007 00:08
Buy for 1 000 tokens
Хотите 1 миллион просмотров вашей рекламы за неделю? Легко и не дорого. Хотите чтобы о вашем продукте или услуге узнали сотни тысяч уникальных посетителей? Запросто. Адекватные цены и профессиональный подход, базирующийся на 11-летнем опыте. Блог "Самый сок!" читают во всём мире. Среднее…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 70 comments
Previous
← Ctrl ← Alt
Next
Ctrl → Alt →
Previous
← Ctrl ← Alt
Next
Ctrl → Alt →

Recent Posts from This Journal